ПІДСУМКИ ФЛЕШМОБУ ЕЛЕКТРОННИХ ПРЕЗЕНТАЦІЙ «ДЕНЬ ВИШИВАНКИ – 2024: ВИШИТА У СЕРЦІ УКРАЇНА»

У період з 16 по 31 травня з метою вшанування українського вбрання за хештегом #ВишитаусерціУкраїна учасники закладів освіти надіслали близько 70 робіт, а глядачі могли визначити якість підготовленого матеріалу завдяки коментарям і вподобайкам.

Сертифікатами нагороджуються:
I місце - Пензякова Валерія, учениця комунального закладу «Злинський ліцей» Злинської сільської ради (279 вподобань);
II місцеНікуріч Павло, Неборак Аліса, учні 4 та 8 класу Миронівської філії комунального закладу «Павлівський ліцей «Гранд» (76 вподобань);
III місцеРудніцька Анастасія, Шеремет Ольга, Жукова Світлана, Лагно Марина, Закотюра Тетяна, Мамалат Каріна, заклад дошкільної освіти №4 «Ромашка, м. Знам'янка (74 вподобань).

Сертифікати доступні за: http://surl.li/umofh

Пам'ять про культурну спадщину є важливим елементом у вихованні молоді!
Дякуємо всім, хто долучався та святкував разом з нами!


13 ЧЕРВНЯ ВІДБУВСЯ ONLINE-СЕМІНАР «ПОХОДИ ТА ПОДОРОЖІ, ЯК ЕФЕКТИВНИЙ МЕТОД ДОСЛІДЖЕННЯ КУЛЬТУРНОЇ СПАДЩИНИ У РОБОТІ КРАЄЗНАВЧОГО МУЗЕЮ»

Метою семінару є створення популяризація і вдосконалення туристсько-краєзнавчої діяльності в регіоні, підвищення професійного рівня керівників гуртків закладів освіти області, популяризації об’єднань туристсько-краєзнавчого та військово-патріотичного напрямів, як осередків освіти і виховання учнівської молоді, стимулювання та підтримки їх діяльності.

Участь в Онлайн-семінарі прийняли 25 педагогів Кіровоградщини.

Слухачі заходу зможуть отримати сертифікати за участь 30.06.2024 р., які будуть розміщені та доступні для завантаження на офіційному сайті методичного кабінету «Методичний Хаб» комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» https://www.facebook.com/metod.cab.touristkir та на офіційній сторінці в соціальній мережі Facebook у вкладці «Альбоми»
https://www.facebook.com/metod.cab.touristkir/photos

З матеріалами заходу можна ознайомитись за посиланням: http://surl.li/ulyln


ВДОСКОНАЛЮЄМОСЬ РАЗОМ! ЗАПРОШУЄМО НА ОБЛАСНИЙ ТУРИСТСЬКО-КРАЄЗНАВЧИЙ ONIINE-СЕМІНАР «ПОХОДИ ТА ПОДОРОЖІ, ЯК ЕФЕКТИВНИЙ МЕТОД ДОСЛІДЖЕННЯ КУЛЬТУРНОЇ СПАДЩИНИ У РОБОТІ КРАЄЗНАВЧОГО МУЗЕЮ» 13.06.2024

КЗ "Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді" продовжує постійно діючий обласний семінар-практикум для керівників туристсько-краєзнавчих та військово-патріотичних об'єднань області, тренерів команд територіальних громад.

Основною метою є популяризації і вдосконалення туристсько-краєзнавчої діяльності в регіоні, підвищення професійного рівня керівників гуртків закладів освіти області, популяризації об’єднань туристсько-краєзнавчого та військово-патріотичного напрямів, як осередків освіти і виховання учнівської молоді, стимулювання та підтримки їх діяльності.

Питання до розгляду:
1. Організація походів і подорожей;
2. Роль краєзнавчих музеїв у вивченні локальної історії учнями історико-краєзнавчих гуртків.

Початок семінару 13.06.2024 о 14.00 на платформі ZOOM за посиланням: https://us02web.zoom.us/j/8175924644...
Ідентифікатор конференції: 817 592 4644 Код доступу: 1105

Для участі у online-семінарі необхідно до 13.06.2024 р. включно заповнити і надіслати дану реєстраційну форму за посиланням: 
https://forms.gle/LNHT6eCibFAhSCXe9

За результатами участі Ви зможете отримати сертифікат учасника семінару до 30.06.2024 р., сертифікати будуть розміщені та доступні для завантаження на офіційному сайті методичного кабінету «Методичний Хаб» комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» https://www.facebook.com/metod.cab.touristkir та на офіційній сторінці в соціальній мережі Facebook у вкладці «Альбоми» https://www.facebook.com/metod.cab.touristkir/photos

Участь безкоштовна.


ІІ ЕТАП ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКОЇ ВІЙСЬКОВО-ПАТРІОТИЧНОЇ ГРИ "СОКІЛ" ("ДЖУРА")

З 6 по 9 червня на території Онуфріївської ТГ відбувся ІІ етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура") старшої вікової групи.

120 джур
змагалися в 10 конкурсах.


Учасники продемонстрували козацький дух, гарт та спритність.
Вітаємо переможців:
1 місце Рій "Степові хижаки" (Бобринецької ТГ)
2 місце Рій "Явір" (Соколівської ТГ)
3 місце Рій "Вільний вітер" (Онуфріївської ТГ)

Дякуємо всім задіяним службам та організаціям за проведенні майстер-класи для учасників заходу.

Пишаємося нашими майбутніми захисниками та захисницями!

Повага та шана їх виховникам!

Подробиці цих яскравих днів згодом.ВОДНИЙ ТУРИЗМ

1 червня, в день Захисту дітей, відбувся І етап кубку області зі спортивного туризму водний туризм серед учнів та школярів закладів позашкільної освіти.
В змаганнях прийняли участь 78 учасників з міста Кропивницького в Суботцівської ТГ, Дмитрівської ТГ Гайворонської ТГ та Новгородківської ТГ.

Переможцями у змаганнях стали:
І місце команда "Гайворон" Гайворонської територіальної громади керівник Валерій Рябов.
ІІ місце команда "MaXimum" Суботцівської територіальної громади керівник Віталій Воровський
III місце команда "Адреналін" Дмитрівської територіальної громади керівник Володимир Дьячков

Щиро дякуємо обласній військовій адміністрації та працівникам Головне управління ДСНС України у Кіровоградській області за сприяння та допомогу в проведенні змагань.

Щира вдячність ЗСУ за можливість жити та працювати в вільній Україні!

ПРОТОКОЛИ - http://surl.li/uehnt
Відеозвіт: http://surl.li/ufcmm

Сторінка 1 з 213

Scroll to top