Підбито підсумки ХVІІ обласного зльоту юних туристів-краєзнавців

Рейтинг користувача:  / 1
ГіршийКращий 

З квітня по червень 2021 року у чотири етапи було проведено ХVІІ обласний зліт юних туристів-краєзнавців. У Зльоті взяли участь 12 команд з Благовіщенської, Вільшанської, Катеринівської, Кропивницької, Новгородківської, Олександрівської, Олександрійської Онуфріївської, Петрівської, Помічнянської, Суботцівської територіальних громад.

Переможцями ХVІІ обласного зльоту юних туристів-краєзнавців у загальному заліку стали:

І місце – збірна команда Будинку дитячої та юнацької творчості Олександрійської міської ради;

ІІ місце – збірна команда закладу загальної середньої освіти «Онуфріївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Онуфріївської селищної ради;

ІІІ місце – збірна командв комунального закладу Петрівського Центру дитячої та юнацької творчості Петрівської селищної ради Олександрійського району.

У І очному етапі Зльоту - «Кроп-квест «Мандруючи містом»» перемогу здобули:

І місце - команда закладу загальної середньої освіти «Онуфріївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Онуфріївської селищної ради (керівник БАЛАБУХА Ірина Анатоліївна);

ІІ місце - команда ліцею «Нова школа» Катеринівської сільської ради Кропивницького району (керівник БЕЛІЧЕНКО Олена Володимирівна);

ІІІ місце - команда комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» (керівник СІЛЬЧЕНКО Ігор Федорович).

Переможцями в ІІ очному етапі «Туристсько-краєзнавчий маршрут» ХVІІ обласного зльоту юних туристів-краєзнавців стали:

І місце - команда Будинку дитячої та юнацької творчості Олександрійської міської ради (керівник ПОПОВА Олена Дмитрівна.);

ІІ місце - команда Онуфріївського районного центру дитячої та юнацької творчості (керівник БАЛАБУХА Ірина Анатоліївна);

ІІІ місце - команда Суботцівської територіальної громади (керівник ВОРОВСЬКИЙ Віталій Валерійович).

Переможцями в ІІІ заочному етапі «Конкурсна програма» ХVІІ обласного зльоту юних туристів-краєзнавців стали:

І місце - команда Олександрівської філії комунального закладу «Олександрівське навчально-виховне об’єднання №1» Олександрівської селищної ради (керівник ЛУШПАЙ Лариса Миколаївна);

ІІ місце - команда Помічнянської територіальної громади (керівник КАРЧУКАС Сергій Юрійович);

ІІІ місце - команда Новгородківського будинку дитячої та юнацької творчості, учнів Тарасівської філії «Новгородківський навчально-виховний комплекс імені заслуженого вчителя України П.Ф.Козуля «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад» Новгородківської селищної ради (керівник НЕВІНЧАНА Олена Сергіївна).

Переможцями в ІV заочному етапі «Творчі майстерні»  ХVІІ обласного зльоту юних туристів-краєзнавців стали:

І місце - команда Будинку дитячої та юнацької творчості Олександрійської міської ради (керівник МАЖАЄВ Юрій Володимирович);

ІІ місце - команда комунального закладу «Петрівський центр дитячої та юнацької творчості» Петрівської селищної ради Олександрійського району (керівники ТИМЧЕНКО Наталія Петрівна, ДУДНИК Неля Вікторівна та ГРИШАЄВА Людмила Володимирівна)

ІІІ місце - команда Благовіщенської центру дитячої та юнацької творчості Благовіщенської міської ради (керівники ЦАРЕНКО Неля Василівна та МОЛЧАНСЬКА Станіслава Філімонівна).

Scroll to top