У Кропивницькому змагалися юні скелелази Кіровоградщини

Рейтинг користувача:  / 0
ГіршийКращий 

03 червня  2021 року комунальний заклад «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» спільно з Кіровоградським обласним альпіністським центром федерації альпінізму і скелелазіння України провів  Чемпіонат області зі скелелазіння серед учнів та вихованців закладів позашкільної освіти.

Участь у змаганнях взяли  110 вихованців закладів освіти та спорту області , що представляли Дмитрівську, Кропивницьку (комунальний заклад «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа № 1 міської ради міста Кропивницького»),  Олександрійську, Побузьку (Побузький центр дитячої та юнацької творчості Побузької селищної ради), Соколівської, Суботцівську громад, комунальний заклад «Центральноукраїнський ліцей-інтернат спортивного профілю Кіровоградської обласної ради»  та комунальний заклад «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді»

Змагання особисто-командні і проводилися серед таких вікових груп: юнаки і дівчата 2012 р. н. і молодші, 2010-2011 рр. н., 2008-2009 рр. н, 2007 р.н. і старші.

Чемпіонами області в лазінні на трудність серед позашкільних навчальних закладів в командному заліку стали:

в групі 2007 року народження і старші:

І місце - команда комунального закладу «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа № 1 міської ради міста Кропивницького» у складі: Калмикової Олександри та Луценка Максима (керівник – Побережець Ю.М.);

ІІ місце – команда Побузької територіальної громади (Побузький центр дитячої та юнацької творчості Побузької селищної ради) у складі: Кренц Яніни та Меланича Дмитра (керівник – Дудкін А.І);

ІІІ місце – команда Дмитрівської територіальної громади у складі:  Колєсніка Артема та Лисенко Яни (керівник – Дьячков В.А.);

в групі 2008- 2009 років народження:

І місце - команда комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді»  у складі: Рябоштан Катерини та Бабенка Микита (керівник – Русінова В.М.);

ІІ місце – команда комунального закладу «Центральноукраїнський ліцей-інтернат спортивного профілю Кіровоградської обласної ради»   у складі: Бевз Аліни та Теплинськийого Максима (керівник - Підвальнюк Д.);

ІІІ місце – команда Дмитрівської територіальної громади у складі:  Лантуха Володимира та Болгаріної Марії (керівник – Дьячков В.А.);  

в групі 2010-2011 років народження:

І місце - команда комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді»  у складі: Іщенка Андрія та Брички Марини (керівник – Русінова В.М.);;

ІІ місце – команда комунального закладу «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа № 1 міської ради міста Кропивницького»  у складі: Ганіна Михайла та Мартинюк Вікторії (керівник – Побережець М.Й.);

ІІІ місце – команда Дмитрівської територіальної громади у складі:  Савченка Андрія та Шульги Анни (керівник – Дьячков В.А.); 

в групі 2012 року народження і молодші:

І місце - команда комунального закладу «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа № 1 міської ради міста Кропивницького» у складі: Бабенко Дарини та Хайдарова Даніїла (керівник – Побережець М.Й.);

ІІ місце – команда комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді»  у складі: Сало Дарини та Удовенка Ярослава (керівник – Русінова В.М.);

ІІІ місце – команда Дмитрівської територіальної громади у складі:  Дорчинець Софії та Сичика Павла (керівник – Дьячков В.А.).     

      

Призери змагань нагороджені дипломами та медалями департаменту освіти і науки Кіровоградської обласної державної адміністрації, комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді»

Протоколи змагань та інформацію щодо переможців у особистому заліку можна переглянути за посиланням…..

Scroll to top