Юні краєзнавці змагалися в місті на Інгулі

Рейтинг користувача:  / 0
ГіршийКращий 

27 травня 2021 року  комунальний заклад «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» провів І етап XVII обласного зльоту юних туристів-краєзнавців - Кроп-квест «Мандруючи рідним містом».

За перемогу боролися 13 команд з Катеринівської, Кропивницької, Новгородківської,  Олександрівської, Олександрійської, Онуфріївської, Помічнянської територіальних громад та комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді».

Учасники квесту мали змогу поглянути на обласний центр Кіровоградщини по новому. На  локаціях  учнів чекали завдання різного рівня складності, які вимагали не лише знання історії, а й кмітливості та винахідливості. Учасники впоралися із завданнями дуже швидко та якісно.

 

Переможцями стали команди Онуфріївської  (І місце),  Катеринівської (2 місце) територіальних громад та команда гуртка комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді», що діє на базі комунального закладу «Ліцей «Сокіл» м. Кропивницького (3 місце).

Всіх вітаємо і запрошуємо взяти участь у наступному етапі обласного зльоту

Scroll to top