У Кропивницькому вперше пройшов етап Кубок області з водного туризму серед учнівської та студентської молоді

Рейтинг користувача:  / 0
ГіршийКращий 

Цьогоріч  комунальний заклад «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» вперше проводить Кубок області з водного туризму серед учнівської та студентської молоді.

І етап Кубку відбувся 15 травня 2021 року в 3 вікових групах, молодшій, старшій та дорослій, на дистанції «Слалом», руслом річки Інгул. В змаганнях прийняло участь 23 команди 92 учасники з Вільшанської, Дмитрівської, Знам‘янської, Кропивницької, Олександрійської, Суботцівської територіальних громад.

У молодшій віковій групі переможцями стала команда «Вільшанські» Вільшанської територіальної  громади (керівник Трешко Т.Ю.), ІІ місце посіла команда «Фіксики» Олександрійського БДЮТ  (керівник Мажаєв А.Ю.), ІІІ місце команда «Адреналін» Дмитрівської територіальної громади (керівник Дьячков В.А.).

В старшій віковій групі І місце посіла команда «Вільшанські бджоли» Вільшанської територіальної громади (керівник Трешко Т.Ю.), ІІ місце «Вільшанські соколята» Вільшанської селищної громади (керівник Трешко Т.Ю.), ІІІ місце команда «Кристал» Суботцівської територіальної громади (керівник Воровський В.В.).

Запекла боротьба розгорнулась у дорослій віковій групі з однаковими результатами І та ІІ місце посіли команди «Фінляндія» м. Знам‘янка (керівник Шкурко В.В.) та команда комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» (керівник Думчева А.А.). Лише на 1 секунду поступилася команда Льотної академії Національного авіаційного університету (керівник Залевський А.В.) та посіла ІІІ місце.

Другий етап Кубку області планується провести у вересні 2021 року у м. Кропивницький на р. Сугоклея на дистанції «Спринт».

Результатом участі в Кубку стане формування команди для участі у Всеукраїнському Кубку з водного туризму, що відбудеться у вересні 2021 року

Scroll to top