Юні краєзнавці з Кіровоградщини презентували свої дослідження на обласній конференції учнівської молоді

Рейтинг користувача:  / 0
ГіршийКращий 

28 квітня 2021 року комунальний заклад «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та учнівської молоді»  відбулась IХ обласна конференція переможців заочних експедицій за 2020 рік. Конференція стала завершальним етапом у пошуково-дослідницькій діяльності учнівської молоді за рік.

У обласній конференції взяли участь переможці краєзнавчих заочних експедицій та конкурсів  «Моя Батьківщина – Україна», «Край, в якому я живу», Всеукраїнської краєзнавчої акції учнівської молоді  «Українська революція: 100 років надії і боротьби». Цього року конференція була присвячена тематиці української революції.

Юних пошуковців привітали Дмитро Володимирович Лінько, заступник голови Кіровоградської обласної ради; Володимир Петрович Таборанський, заступник директора департаменту освіти і науки Кіровоградської обласної державної адміністрації; Юрій Станіславович Митрофаненко, кандидат історичних наук; Андрій Андрійович Лісота, директор комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді». На відкритті були вручені дипломи управління освіти і науки Кіровоградської обласної державної адміністрації за попередньо проведені ґрунтовні туристсько-краєзнавчі дослідження.

Робота конференції продовжилась у секціях: «Моя Батьківщина – Україна», де були представлені туристсько-краєзнавчі та історичні дослідження і «Край, в якому я живу», з презентаціями екскурсій музеями закладів освіти.

Переможцями-екскурсоводами стали Вєтрова Єлизавета та Іванова Крістіна (керівник Голованова О.В.). Друге та третє місця посіли Максименко Вікторія (керівник Вечірко В.І.) та Толошна Валерія (керівник Бабич Л.А.).

В секції «Моя батьківщина - Україні» перше місце посіла Дронова Олена (керівник Живолуп М.М.). Призерами стали Холявка Аліна (керівник Філіпова С.М.) та Дубова Карина (керівник Гейко С.В.)

Під час роботи діти продемонстрували вміння презентувати свою пошуково-дослідницьку роботу, у власних роботах показали глибину наукових досліджень, що проводяться у їхньому регіоні за такими напрямками, як: історичний, археологічний, етнографічний, географічний, екологічний, геологічний.

Організатори конференції вітають переможців та призерів конференції та бажають наснаги у подальших пошуково-дослідних проектах.

Scroll to top