Проведено ІІ етап Кубку області зі спортивного орієнтування на території Великосеверинівської територіальної громади

Рейтинг користувача:  / 0
ГіршийКращий 

18 квітня 2021 року комунальний заклад «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» спільно з обласною Федерацією спортивного орієнтування провели  ІІ етап Кубку області зі спортивного орієнтування за підтримки Великосеверинівської територіальної громади. Змагання відбулися на новій карті на територія с.  Оситняжка Великосеверинівської територіально громади. Організаторами було забезпечено дотримання санітарних норм - проходження учасниками дистанцій рознесено в часі і здійснювалося за різними маршрутами.

Перед початком змагальної дистанції відбулося нагородження переможців І етап Кубку області зі спортивного орієнтування.

 

У змаганнях взяли участь команди закладів загальної середньої, позашкільної, вищої освіти, а також учасники в особистому заліку з Великосеверинівської, Ганнівської, Знам’янської, Катеринівської, Кропивницької, Мар’янівської, Новгородківської, Олександрівської, Олександрійської, Світловодської, Соколівської, Суботцівської територіальних громад та команди комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді», Льотної академії Національного авіаційного університету та ін..

 

Організатори змагань вдячні за допомогу у проведенні змагань Великосеверинівській територіальній громаді в особі сільського голови Левченка Сергія Володимировича та начальника відділу освіти,  молоді та спорту, культури та туризму Пілюгіна Романа Леонідовича.

 

Scroll to top