ТРИВАЄ ПІДГОТОВКА ДО ПРОВЕДЕННЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКОЇ ВІЙСЬКОВО-ПАТРІОТИЧНОЇ ГРИ «СОКІЛ» («ДЖУРА») В РЕГІОНІ

Рейтинг користувача:  / 0
ГіршийКращий 

13 – 14 квітня 2021 року комунальний заклад «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» спільно з комунальним закладом «Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського» провели семінар-практикум з національно-патріотичного виховання для відповідальних за проведення етапів Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» (Джура) (в територіальних громадах) з проблеми «Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» (Джура): основні аспекти її організації та проведення».

 

У роботі семінару-практикуму взяли участь 74 представники органів управління освітою міських, селищних рад, територіальних громад, керівники закладів освіти, керівники гуртків «Сокіл» («Джура»), виховники роїв, вчителі закладів освіти області.

Під час семінару з організаторами патріотичної роботи на місцях працювали інструктори – працівники комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді».

До проведення семінару долучилися військовослужбовці 3-го Полку спеціального призначення імені Святослава Хороброго які висвітлювати конкурси «Тактична підготовка – дії підрозділу в бою» та конкурс «Рятівник» надання домедичної допомоги та транспортування потерпілого. Також долучилися до семінару голова ГО «Центр оперативної тактичної підготовки «Цитатель» та голова осередку в м. Кропивницький національної скаутської організації України «Пласт» які висвітлювали нову тему Гри «Теренова гра». На семінарі було висвітлено за тему туристичного спорядження яку продемонстрував керівник туристичного магазину  Pro Track.

Під час семінару було розглянуто стан та перспективи розвитку національно-патріотичного виховання у закладах освіти Кіровоградської області, форми організації та впровадження гри «Сокіл» (Джура) в закладах освіти області, особливості проведення І, ІІ етапів гри для середньої, старшої вікової групи та головні аспекти заочного конкурсу звітів про роботу роїв для молодшої вікової групи учасників гри.

Учасники семінару розглянули особливості проведення та критерії оцінювання залікових конкурсів «Впоряд», «Таборування», «Фізична підготовка», «Пластун», «Метання гранати». «Стрільба» подолання військової смуги та туристсько-спортивної смуги перешкод відповідно до умов для середньої та старшої вікової групи учасників гри, надання домедичної допомоги та транспортування потерпілого в змаганнях «Рятівник». Спільно з інструкторами – працівниками відділення комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» у м. Світловодськ відпрацювали методику фізичної, саперної та вогневої підготовки допризовної молоді, відпрацювали вміння і навички цілевказання і радіодисципліни.

 

Всі учасники заходу отримають свідоцтва комунального закладу «Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського» встановленого зразка.

Scroll to top