Директор центру туризму взяв участь у засіданні Координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання

Рейтинг користувача:  / 0
ГіршийКращий 

 

08 квітня 2021 року директор комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» взяв участь у  засіданні Координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання при обласній державній адміністрації.

Учасники засідання підбили підсумки 2020 року у напрямку національно-патріотичного виховання  в області, розглянули питання щодо спільних дій в рамках виконання плану заходів з національно-патріотичного виховання  на  2021 рік, обговорили питання активізації учнівської молоді в даній сфері.

У ході засідання директор комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді» Андрій Лісота доповів про підготовку та проведення в області в 2021 році ІІІ (Всеукраїнського) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)» для середньої вікової групи в м. Кропивницький.

За результатами засідання підбито підсумки минулого року у напрямку національно-патріотичного виховання в області та скоординовано комплекс запланованих заходів і цілей на поточний рік.

Scroll to top