Триває підготовка до ХІІ Чемпіонату області зі спортивних туристських походів-пішохідний туризм серед учнівської та студентської молоді у 2021 році

Рейтинг користувача:  / 0
ГіршийКращий 

Комунальний заклад "Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді" проводить 26-30 квітня 2021 рік ХІІ Чемпіонату області зі спортивних туристських походів-пішохідний туризм серед учнівської та студентської молоді у 2021 році на території Олександрівської територіальної громади.

Змагання проводяться з 26 по 30 квітня 2021 року на території Олександрівської об’єднаної територіальної громади. Місце старту (початок маршруту) с. Бовтишка (територія Бовтиська філія комунального закладу «Олександрівське навчально-виховне об’єднання №2» Олександрівської районної ради, вул. Раєвського, 15). Фініш (закінчення маршруту) с. Підлісне Олександрівської об’єднаної територіальної громади.  Заїзд команд у день проведення змагань до 12 години 26 квітня  2021 року.

Змагання передбачають проходження маршруту спортивного походу 2-го ступеня складності довжиною до 50км, розробленого Головною суддівською колегією, з проходженням контрольних пунктів (КП), технічних етапів, орієнтування та Х-етапів.  Кожен технічний етап є контрольним пунктом!

Програма змагань

26 квітня до 12-00 – прибуття команд на місце старту, робота мандатної комісії (отримання маршрутного листа та інформації про змагання);

13-00 – відкриття змагань;

13-30 – нарада Головної суддівської колегії з представниками команд;

14-30 – початок змагань.

27 квітняз 8-00 – старт на перший похідний день

28 квітня з 8-00 до 12-00 – старт на другий похідний день

29 квітня з 8-00 до 12-00 – старт на третій похідний день

30 квітня з 8-00 до 12-00 – старт на четвертий похідний день

У змаганнях беруть участь школярі, гуртківці закладів позашкільної освіти, учні закладів професійної (професійно-технічної) освіти, студенти закладів вищої освіти області, а також інші команди. Вік учасників від 10 років до 21 року.

Склад і кількість учасників походу визначає керівник групи. У проходженні технічних етапів змагань здійснюють 6 учасників групи, за участі не менше 1 дівчини, а також можлива участь  одного з керівників групи. 

Відповідальність за безпеку, здоров’я та життя учасників під час змагань несе керівник команди.

Попередні заявки на участь у змаганнях в обов’язковому порядку подаються до комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» до 15 квітня 2021 року за посиланням:

Умови ХІІ Чемпіонату області зі спортивних туристських походів-пішохідний туризм серед учнівської та студентської молоді за посиланням: 

Умови етапів туристсько-спортивного походу....

Умови ІІ етапу XVІI обласного зльоту юних туристів-краєзнавців «Туристсько-краєзнавчий маршрут» у 2021 році ......

Scroll to top