Проводимо ІХ обласну конференцію переможців заочних краєзнавчих експедицій 2020 року в рамках акції «Українська революція: 100 років надії і боротьби»

Рейтинг користувача:  / 0
ГіршийКращий 

 

Комунальний заклад «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» проводить 28 квітня 2021 року ІХ обласну конференцію переможців заочних краєзнавчих експедицій 2020 року в рамках акції «Українська революція: 100 років надії і боротьби» (далі – Конференція).

Конференція проводиться на базі філії історико-меморіального заповідника «Чорний ворон» Кіровоградського обласного краєзнавчого музею (с. Розумівка,  Олександрівська територіальна громада).

Участь  у  конференції   беруть учнівські  колективи, вихованці гуртків, які провели ґрунтовні краєзнавчі дослідження у 2020 році. Переглянути список можна за посиланням ……

 

Учасникам конференції необхідно до 19.04.2021 року надіслати заявку про участь на електронну адресу центру tourist_kir@ukr.net і остаточний варіант електронної презентації, який буде відповідати виступу. Доповідачам на всіх секціях надається до 7 хвилин для виступу. Під час захисту допускається використання наочності: фотографії, слайди, відеофільми, аудіозаписи, карти, схеми, діаграми, археологічні та етнографічні знахідки, музейні експонати.

Наказ директора департаменту освіти і науки Кіровоградської облдержадміністрації від 31.03.2021 року № 106-ОД «Про проведення ІХ обласної конференції переможців заочних краєзнавчих експедицій 2020 року в рамках акції «Українська революція: 100 років надії і боротьби»:

Scroll to top