Про Чемпіонат Кіровоградської області з індивідуальної туристської техніки в закритих приміщеннях

Рейтинг користувача:  / 1
ГіршийКращий 

 

28 березня 2021 року Кіровоградська обласна федерація спортивного туризму та комунальний заклад «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» проводять Чемпіонат Кіровоградської області з індивідуальної туристської техніки в закритих  приміщеннях в Льотній академії Національного авіаційного університету (м. Кропивницький, вул. Добровольського, 1, головний корпус). Реєстрація учасників - з 9.00. Початок змагань - о 10.00

Чемпіонат проводиться серед дорослих. Вік учасників - 2006 р.н. і старші. Можливий виступ учасників за спецдопуском.

У чемпіонаті беруть участь команди туристських секцій колективів фізкультури підприємств та організацій, закладів освіти області. Склад команди - 4 чоловіки, у т.ч. 3 учасники, в т.ч. не менше 1 жінки та представник команди. Досвід учасників - III спортивний (І юнацький) розряд і вище. Допускається особистий виступ.

Клас змагань - четвертий. Змагання проводяться у вигляді проходження дистанції туристської техніки кожним учасником особисто. Результат учасника складається з часу проходження дистанції та штрафного часу.

Змагання проводяться за умови дотримання карантинних норм, а також інших вимог законодавства в частині запровадження посилених протиепідемічних заходів, з урахуванням фактичних обставин щодо епідемічної ситуації та зонування на дату проведення змагань, і відповідно до вимог щодо одночасного перебування учасників (спортсменів, тренерів, суддів) у місці проведення змагань.

Проведення змагань відбувається без глядачів за умови дотримання учасниками відповідних санітарних і протиепідемічних заходів та здійснення обов’язкового контролю стану здоров’я учасників.

Залік результатів. Переможцями чемпіонату є спортсмени, що мають кращий результат. Командний залік складається з трьох результатів учасників (сума місць). При умові, що в команді більше однієї жінки, застосовується коефіцієнт. При рівності результатів вище місце займе команда, яка має більше високих місць.

Попередні заявки подаються до 25.03.21 р. за телефоном (050)-139-38-95(Колотуха О.В.). Іменні заявки з візою лікаря подаються на місці проведення чемпіонату. Разом із заявкою подаються документи, що підтверджують кваліфікацію учасника та документ, що підтверджує особу.

Необхідне мінімальне спорядження: система страхувальна зблокована, каска, “прусик”, рюкзак, пристосування для спуску типу дюльфер, пристосування для підйому по мотузці, рукавиці, карабіни - 6 шт., 2 мотузки по 20 м, спортивна форма, кеди (обов’язково).

Регламент чемпіонату Кіровоградської області з індивідуальної туристської техніки в закритих  приміщеннях можна переглянути за посиланням…..

 

Scroll to top