Про проведення ІІІ Чемпіонату області зі спортивного туризму-велосипедний туризм серед школярів та вихованців закладів позашкільної

Рейтинг користувача:  / 0
ГіршийКращий 

Комунальний заклад «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» 27 березня  2021 року проводить ІІІ Чемпіонат області зі спортивного туризму-велосипедний туризм - серед школярів та вихованців закладів позашкільної освіти, на території комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» (вул. Соколівська, 2, м. Кропивницький).

Заїзд команд у день проведення змагань до 09 години 27 березня 2021 року

Змагання проводяться в особисто-командному заліку на дистанціях: ІІ класу «Тріал», «Велокрос» та «Фігурне водіння велосипеда».

У змаганнях беруть участь команди закладів загальної середньої освіти, позашкільних навчальних закладів області та комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» та  дорослі. 

Змагання проводяться у трьох вікових групах:

2004 - 2006 років народження – старша група;

2007 - 2009 років народження – молодша група;

2003 року і старші - дорослі.

До участі в змаганнях допускаються по одній і більше команд молодшої та старшої групи від об’єднаної територіальної громади, району, міста, області. 

Команду очолює тренер та представник команди, який буде залучений в обов’язковому порядку до суддівства.

Склад команди: 2 особи, незалежно від статі. Дистанції можна проходити на одному велосипеді почергово.

Форма одягу – спортивна, згідно з вимогами Правил.

Орієнтовна програма змагань передбачає:

900-1000 − робота мандатної комісії

1000 – відкриття змагань

1030 – змагання на дистанції «Фігурне водіння велосипеду»

1200-1300 - обід учасників згідно  з графіком участі у змаганнях

1300 -15.00 - змагання на дистанції «Тріал»

15.00 -16.30 –змагання на дистанції «Велокрос»

Умови проведення ІІІ Чемпіонату області зі спортивного туризму-велосипедний туризм - серед школярів та вихованців закладів позашкільної освіти  за посиланням…….

 

Умови дистанцій ІІІ Чемпіонату області зі спортивного туризму-велосипедний туризм - серед школярів та вихованців закладів позашкільної освіти  за посиланням…….

 

Попередні заявки на участь у Чемпіонаті у обов’язковому порядку подаються до комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» до 25 березня 2021 року.

 

Scroll to top