29 ЧЕРВНЯ ВІДБУВСЯ МЕТОДИЧНИЙ ONLINE-СЕМІНАР «ЗАСТОСУВАННЯ ІКТ В ПЕДАГОГІЧНІЙ ДІЯЛЬНОСТІ ЗАКЛАДУ ПОЗАШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ»

Організатором заходу є комунальний заклад «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді».
 
Online-семінар проходив в рамках постійно діючого методичного семінару для педагогічних працівників, методистів, керівників туристсько-краєзнавчих та військово-патріотичних об'єднань області, метою якого є створення науково-методичної бази для підвищення творчого потенціалу молоді та професійної компетентності науково-педагогічних працівників, підвищення їх інформаційно-цифрової грамотності, популяризації об’єднань туристсько-краєзнавчого та військово-патріотичного напрямів, як осередків освіти і виховання учнівської молоді.
 
Участь в Online-семінарі прийняли 73 педагоги не тільки з нашої, а і інших областей України.
 
Під час Online-семінару були розглянуті такі питання:
 
1. Розвиток ІКТ-компетентностей педагогічних працівників закладів позашкільної освіти шляхом впровадження сучасних форм методичної роботи;
2. Інструменти організація навчання за допомогою ІКТ технологій.
 
Учасники заходу зможуть отримати сертифікат учасника семінару до 06.07.2023 р., сертифікати будуть розміщені та доступні для завантаження на офіційному сайті комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» (http://tourist.kr.ua/) та на офіційній сторінці в соціальній мережі Facebook у вкладці «Альбоми» (https://www.facebook.com/touristkir)
 
ПОСИЛАННЯ НА МАТЕРІАЛИ СЕМІНАРУ
 
Scroll to top