"ЛІТО - 2023" ПРОВОДИМО РАЗОМ! ЗАПРОШУЄМО ДО ОБЛАСНОГО КОНКУРСУ ВІРТУАЛЬНИХ ПОДОРОЖЕЙ ЗА ОПОВІДАННЯМИ В. СУХОМЛИНСЬКОГО «ТВОРЧІСТЬ В.СУХОМЛИНСЬКОГО - ДІТЯМ»

 
З 1 червня по 1 жовтня 2023 року КЗ «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» проводить обласний конкурс віртуальних подорожей за оповіданнями В. Сухомлинського «Творчість В.Сухомлинського - дітям». Конкурс присвячено 105-річчю від дня народження видатного педагога та письменника В.Сухомлинського.
 
До участі у Конкурсі запрошуються вихованці, слухачі, учні закладів загальної середньої, позашкільної, професійної (професійно-технічної) освіти, а також дитячі громадські організації, клуби за місцем проживання.
В якості керівників та консультантів можуть бути вчителі, викладачі, науково-педагогічні працівники, представники національних спілок та громадських організацій.
 
Під час Конкурсу учасники знайомляться з творами В.Сухомлинського, вибирають одне з оповідань і створюють віртуальну подорож за мотивами цього твору, про яку учасники повинні розповісти у відеоформаті.
 
Для участі у Конкурсі:
1. Учасникам необхідно вибрати одне з оповідань В. Сухомлинського і створити віртуальну подорож за мотивами цього твору.
2. Учасники повинні розповісти про свою подорож у відеоформаті, який не повинен перевищувати 5 хвилин.
3. Відео повинно містити наступні елементи:
• креативне візуальне оформлення (включаючи фотографії, малюнки, анімацію та ін.);
• коротку інформацію про твір В. Сухомлинського;
• опис місць, які учасник відвідав у своїй віртуальній подорожі;
• пояснення, як відвідані місця пов'язані з оповіданням В. Сухомлинського;
• враження та відчуття від подорожі та її зв'язок з основними ідеями твору.
4. Учасники повинні завантажити своє відео в соціальних мережах Facbook, YouTube, або на іншу платформу для розміщення відео з хештегами #КОЦТКЕУМ , #ПодорожіСухомлинського та відзначити сторінку Кіровоградський обласний центр, туризму, краєзнавства та екскурсій.
5. Учасники повинні надіслати посилання на відео, заявку з інформацією про учасника на електронну адресу організаторів Конкурсу metod.cab_tourist@ukr.net до 1 жовтня 2023 року.
 
Конкурс віртуальних подорожей за оповіданнями В.Сухомлинського - це прекрасна можливість для дітей шкільного віку підняти свій рівень культури читання та розуміння літературних творів. Він також сприяє розвитку творчого мислення та комп'ютерної грамотності.
 
Участь у конкурсі дає можливість дітям ділитись своїм баченням та інтерпретацією творів В.Сухомлинського з друзями, батьками, вчителями та іншими людьми з усього світу. Переможці та фіналісти отримають можливість стати популярними, отримати нагороди та зробити крок до своєї мрії.
 
Переможці Конкурсу отримають дипломи комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді». Фіналісти Конкурсу отримають похвальні листи, всі інші учасники отримають сертифікати за участь.
 
Детальні Умови проведення Конкурсу дивіться за посиланням http://surl.li/hsdzs
Scroll to top