18 ТРАВНЯ ВІДБУЛАСЯ ОНЛАЙН-ВІКТОРИНА «СЕРЦЕ ВІДДАЮ ДІТЯМ» - ІІ ЕТАП ОБЛАСНОГО КОНКУРСУ«ШТРИХИ ДО ПОРТРЕТА В.СУХОМЛИНСЬКОГО», ПРИСВЯЧЕНОГО 105-РІЧЧЮ ВІД ДНЯ НАРОДЖЕННЯ В.СУХОМЛИНСЬКОГО.

  
КЗ Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді провів онлайн-вікторину «Серце віддаю дітям», яка була присвячена життєвому та творчому шляху В.О. Сухомлинського, мета вікторини була закріпити знання учнівської молоді про видатного педагога-новатора на практиці.
 
Адже ім’я Василя Олександровича Сухомлинського має як в Україні, так і закордоном заслужену повагу й славу. Його ідеї виховання на засадах гуманізму, доброти, порядності, чесності увійшли в свідомість мільйонів людей — працівників освіти, батьків, усіх, хто причетний до великої і благородної справи виховання підростаючого покоління.
 
Отже, участь в Онлайн-вікторині взяли 50 дітей - учасники І етапу (Конкурсу електронних презентацій), вихованці закладів освіти Кіровоградської області.
 
Онлайн-вікторина транслювалась на платформі ZOOM в онлайн форматі, відповіді на запитання фіксувалися та приймалися в Telegram-каналі «Серце віддаю дітям».
 
Діти, проходивши 3 кола питань Вікторини, закріплювали знання з життєвого шляху - біографії письменника та творчого літературного спадку В. Сухомлинського, присутніми були також і запитання ускладненого рівня з розгорнутими відповідями. За кожну правильну відповідь, учасники отримували бали. Перемогу здобули учасники, що набрали найбільшу кількість балів.
 
Всі учасники молодці, показали гарний рівень та узагальнили знання з теми, запам'ятавши, що Василь Олександрович Сухомлинський – видатний педагог і талановитий письменник. Він не лише навчав, а й прищеплював кожній дитині найкращі людські якості, виховував доброту, людяність, чуйність, любов до батьків, до людей і до рідної землі. Василь Сухомлинський був вдумливим дослідником дитячої душі, чуйним наставником молоді, втіливши у собі найкращі риси викладача. Яскравий талант, сильна воля, величезне прагнення до знань, колосальна працьовитість — основа, на якій будувалась уся його життєва і творча діяльність.
 
Увага! Оголошуємо переможців Вікторини:
 
І місце – Фулга Аліна, учениця Новоукраїнського ліцею № 8 Новоукраїнської міської ради Кіровоградської області;
ІІ місце – Мороз Валерія, учениця Йосипiвського ліцею
Новомиргородської міської ради Кiровоградської областi;
ІІІ місце – Хмельницька Марія, учениця комунального закладу "Великобалківська гімназія Кропивницької міської ради";
ІІІ місце - Харкевич Нікіта, учень Степової філії Первозванівського ліцею Первозванівської сільської ради Кропивницького району Кіровоградської області.
 
Переможці отримають дипломи Комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства, екскурсій учнівської молоді», всі інші учасники отримають сертифікати учасників.
Дипломи та сертифікати учасників будуть найближчим часом опубліковані та доступні для завантаження на офіційному сайті комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» (http://tourist.kr.ua/) та на офіційній сторінці в соціальній мережі Facebook у вкладці «Альбоми» (https://www.facebook.com/touristkir)
 
Вітаємо переможців та дякуємо всім за участь у Конкурсі.
Бажаємо успіхів!
 
Scroll to top