ЗАПРОШУЄМО ДО УЧАСТІ ВСІХ УЧАСНИКІВ І ЕТАПУ ОБЛАСНОГО КОНКУРСУ «ШТРИХИ ДО ПОРТРЕТА В.СУХОМЛИНСЬКОГО»!

 

Комунальний заклад «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» 18 травня о 14.00 на платформі ZOOM проводить ІІ етап обласного конкурсу «Штрихи до портрета В.Сухомлинського», присвячений 105-річчю від дня народження В.Сухомлинського/

Онлайн-вікторина «Серце віддаю дітям», присвячена життєвому та творчому шляху В.О. Сухомлинського, мета якої закріпити знання учнівської молоді про видатного педагога-новатора на практиці.

До участі в ІІ етапі допускаються учасники І етапу, які зареєструвалися на сайті за посиланням: http://tourist.kr.ua/index.php/news-2 з 01 травня до 12 травня 2023 р. і приєдналися до Telegram каналу «Серце віддаю дітям», вказаного в реєстраційній формі та до чату відповідей, вказаного на Telegram каналі.

Онлайн-вікторина буде транслюватися на платформі ZOOM в онлайн форматі, посилання на зустріч буде опубліковано в реєстраційній формі та в Telegramканалі за день до проведення заходу.

Також в Telegram каналі будуть вказані подальші інструкції з проведення заходу та прийматимуться відповіді на запитання онлайн-вікторини.

Під час проведення онлайн вікторини учасникам, необхідно буде відповідати на питання в Telegram каналі «Серце віддаю дітям», тобто написати правильну відповідь в коментарях до опублікованого питання.

За кожну правильну відповідь учаснику дається від 1 до 3 балів, враховуючи рівень складності питань.

Зараховується перша правильна відповідь учасника, надрукована в коментарях Telegram каналу «Серце віддаю дітям» під опублікованим запитанням. Відредаговані, голосові та відео повідомлення не зараховуються.

Переможці будуть визначені за максимальною кількістю балів, набраних підчас онлайн вікторини. У разі однакової набраної кількості балів учасниками, пріорітет надається учаснику, який набрав найбільшу кількість балів в І етапі Конкурсу.

 

Scroll to top