ВІДБУВСЯ ПСИХОЛОГО-ПЕДАГОГІЧНИЙ ONLINE-СЕМІНАР «ФОРМУВАННЯ ПРОФЕСІЙНИХ КОМПЕТЕНТНОСТЕЙ ДЛЯ ЕФЕКТИВНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ПЕДАГОГА ТУРИСТИЧНОЇ СФЕРИ»

04 травня відбувся online-семінар «Формування професійних компетентностей для ефективної діяльності педагога туристичної сфери». Організатором заходу є комунальний заклад «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді».

Online-семінар проходив в рамках постійно діючого психолого-педагогічного семінару з метою поглиблення знань з питань теорії педагогіки, психології; ознайомлення з кращим педагогічним досвідом; підвищення рівня психолого-педагогічної підготовки педагогічних працівників, допомоги у впровадженні сучасних інноваційних підходів і психолого-педагогічних технологій у освітньому процесі.

Участь в Online-семінарі прийняли 32 педагоги нашої та сусідніх областей.

Під час Online-семінару були розглянуті такі питання:

1. Туристична діяльність як аспект психологічної та соціальної підтримки населення.

2. Формування професійної рефлексії педагога туристичної сфери.

Учасники заходу зможуть отримати сертифікат учасника семінару до 31.05.2023 р., сертифікати будуть розміщені та доступні для завантаження на офіційному сайті комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» (http://tourist.kr.ua/) та на офіційній сторінці в соціальній мережі Facebook у вкладці «Альбоми» (https://www.facebook.com/touristkir)

З матеріалами заходу можна ознайомитись за посиланням: http://surl.li/gvaqv

Scroll to top