ЗАПРОШУЄМО ДО УЧАСТІ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ, МЕТОДИСТІВ, КЕРІВНИКІВ ТУРИСТСЬКО-КРАЄЗНАВЧИХ ТА ВІЙСЬКОВО-ПАТРІОТИЧНИХ ОБ'ЄДНАНЬ ОБЛАСТІ!

Комунальний заклад "Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді" проводить постійно діючий психолого-педагогічний семінар для педагогічних працівників, методистів, керівників туристсько-краєзнавчих та військово-патріотичних об'єднань області.
 
✅ Основною метою та завданням семінару є поглиблення знань з питань теорії педагогіки, психології; ознайомлення з
кращим педагогічним досвідом; підвищення рівня психолого-педагогічної підготовки педагогічних працівників; сприяння до професійних досягнень психолого-педагогічної науки, допомога педагогічним працівникам у впровадженні сучасних інноваційних підходів і психолого-педагогічних технологій у
освітньому процесі; підвищення їх інформаційно-цифрової грамотності, вміння навчатися впродовж життя, створюючи основу для успішної самореалізації особистості і як фахівця, і як громадянина; популяризації об’єднань туристсько-краєзнавчого та військово-патріотичного напрямів, як осередків освіти і виховання учнівської молоді, стимулювання та підтримки їх діяльності.
 
✅ Питання до розгляду:
1. Туристична діяльність як аспект психологічної та соціальної підтримки населення.
2. Формування професійної рефлексії педагога туристичної сфери.
Початок семінару 04.05.2023 р. о 14.30 на платформі ZOOM за посиланням:
Ідентифікатор конференції: 817 592 4644
Код доступу: 1105
 
✅ Для участі у методичному семінарі необхідно до 04.05.2023 р. заповнити і надіслати дану реєстраційну форму.
✅ Учасники, які зареєструвалися, отримають сертифікати.
✅ Просимо у коментарі, коли буде проходити семінар, підтвердити Вашу участь.
✅ За результатами участі Ви зможете отримати сертифікат учасника семінару до 31.05.2023 р. у вкладці "Альбоми" на офіційній сторінці комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» в соціальній мережі Facebook https://www.facebook.com/touristkir
 
Scroll to top