25 КВІТНЯ ВІДБУВСЯ СЕМІНАР «ВСЕУКРАЇНСЬКА ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА ВІЙСЬКОВО-ПАТРІОТИЧНА ГРА «СОКІЛ» (ДЖУРА): ОСНОВНІ АСПЕКТИ ЇЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ТА ПРОВЕДЕННЯ».

25 квітня 2023 року відбувся обласний онлайн семінар-практикум з національно-патріотичного виховання для відповідальних за проведення етапів Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» (Джура) (в територіальних громадах).
 
Організаторами заходу стали: комунальний заклад «Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського» та комунальний заклад "Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді".
 
Метою заходу був як розвиток професійних компетентностей педагогічних працівників (відповідальних за проведення гри «Сокіл» (Джура) в регіонах області та підготовки рою території до участі ІІ етапі Гри) закладів освіти, так і сприяння розвитку національно-патріотичних осередків самовиховання дітей та молоді, майбутніх захисників України у закладах загальної середньої та позашкільної освіти, громадських об’єднаннях і молодіжних центрах у тісній співпраці з громадськістю, зокрема студентським та учнівським самоврядуванням.
 
У роботі семінару-практикуму взяли участь 65 учасників. Всі учасники ознайомились з історією української державності, опрацювали сучасні підходи до національно-патріотичного виховання учнівської молоді, дослідили перспективи розвитку військово-патріотичного напряму діяльності в закладах освіти області. Також дізнались про сучасні форми організації і впровадження військово-патріотичної гри "СОКІЛ" ("ДЖУРА"), початкову загальновійськову підготовку громадян України до національного спротиву, «базовий військовий вишкіл» з вогневої, тактичної підготовки допризовної молоді, основи тактичної медицини та основи загально туристської підготовки.
 
Під час семінару-практикуму з педагогами працювали працівники комунального закладу «Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського» та працівники комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді».
Гостем заходу став Владислав Волошин, начальник відділу молодіжної політики Управління молоді та спорту Кіровоградської обласної військової адміністрації, який розповів про стан та підтримку національного та військово-патріотичного виховання в нашій області.
 
Висловлюємо подяку тренеру-медикині Олені Кочнєвій, інструктору Оксані Компанієць, Громадської Спілки «Рада Учасників Бойових Дій, Інвалідів Війни, Членів Сімей Загиблих Та Волонтерів «Патріот» за участь у заході.
 
Виховуємо гідних захисників України разом!
 
Scroll to top