ЗАПРОШУЄМО ДО УЧАСТІ В СЕМІНАРІ «ВСЕУКРАЇНСЬКА ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА ВІЙСЬКОВО-ПАТРІОТИЧНА ГРА «СОКІЛ» (ДЖУРА): ОСНОВНІ АСПЕКТИ ЇЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ТА ПРОВЕДЕННЯ».


 
25 квітня 2023 року відбудеться обласний семінар-практикум з національно-патріотичного виховання для відповідальних за проведення етапів Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» (Джура) (в територіальних громадах).
 
Організатори заходу: комунальний заклад "Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського" та комунальний заклад "Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді".
 
Запрошуємо долучитися до участі у методичному заході - навчання відкрите для всіх охочих!
 
Звертаємо увагу, що свідоцтва про підвищення кваліфікації мають змогу отримати педагоги, які були зареєстровані попередньо у грудні 2022 року.
 
Семенар-практикум проходитиме у форматі онлайн із використанням сервісу для відеоконференцій Zoom.
 
Покликання на тематичний інтернет-ресурс семінару-практикуму буде розміщено у день його проведення на платформі для проведення методичних заходів на сайті комунального закладу «Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського» за посиланням  https://sites.google.com/koippo.in.ua/2023/квітень?authuser=0
 
Початок роботи онлайн семінару-практикуму 25 квітня 2023 року о 10.00, підтвердження участі у семінарі – 9:05-10:00.
 
 
Scroll to top