ПРОВЕЛИ МІСЬКІ ЗМАГАННЯ «ЮНИЙ ЗАХИСНИК»

05 квітня 2023 року КЗ «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» спільно з Кіровоградським обласним відділенням комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України провів військово-патріотичний захід «Юний захисник».

Його учасниками стали студенти передвищої, професійно-технічної освіти міста Кропивницького.

Змагання проводилися на базі Кропивницького інженерного фахового коледжу Центральноукраїнського національного технічного університету та складалися з трьох видів – стрільба з пневматичної гвинтівки, тактична медицина, фізична підготовка (підтягування).

Перед початком патріотичного заходу військовослужбовці 121 бригади територіальної оборони провели теоретичний тренінг із тактичної медицини та тактико-спеціальної підготовки. Вони допомогли студентам отримати базові знання з військово-патріотичної тематики. Перший етап заходу був теоретичним. На ньому студенти отримали інформацію про важливість патріотичного виховання та роль української армії в захисті української держави. Також вони були ознайомлені з основними термінами та зброєю, яку використовують ЗСУ в сучасній рос-українській війні, основам тактичної медицини.

Студенти показали свою майстерність у виконанні різноманітних військових завдань та змогли оцінити отримані знання у змагальній атмосфері; відзначили його успішність та користь для рівня своєї патріотичної свідомості та готовності до захисту держави.

Такі заходи допомагають молоді розуміти важливість національно-патріотичного виховання, розвивати у них потребу захищати рідну землю від окупантів, які вдерлися в Україну у 2014 році діяти для перемоги України.

По завершенні змагань кращою стала команда Вищого професійного училища ім. Миколи Федоровського. Друге місце посіла Кропивницького інженерного фахового коледжу ЦНТУ.

В індивідуальному заліку переможцями стали:

Стрільба

1 місце – Попік Володимир

2 місце – Кірілескул Гліб

3 місце – Резніченко Данило

3 місце – Воронін Олександр

Фізична підготовка

1 місце – Лимаренко Володимир

2 місце – Лимаренко Вячеслав

3 місце – Воронін Олександр

Дякуємо за сприяння керівництву коледжу та військовослужбовцям 121 бригади територіальної оборони.

Scroll to top