ВІДБУВСЯ МЕТОДИЧНИЙ ONLINE-СЕМІНАР «Методичний контекст професійної туристсько-краєзнавчої діяльності педагога»

30 березня відбувся методичний online-семінар «Методичний контекст професійної туристсько-краєзнавчої діяльності педагога».

Організатором заходу є комунальний заклад «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді». 

Online-семінар проходив в рамках постійно діючого методичного семінару для педагогічних працівників, методистів, керівників туристсько-краєзнавчих та військово-патріотичних об'єднань області, метою якого є створення науково-методичної бази для підвищення творчого потенціалу молоді та професійної компетентності науково-педагогічних працівників, підвищення їх інформаційно-цифрової грамотності, популяризації об’єднань туристсько-краєзнавчого та військово-патріотичного напрямів, як осередків освіти і виховання учнівської молоді.

Участь в Online-семінарі прийняли 63 педагоги нашої області. 

Під час Online-семінару були розглянуті такі питання:

  • Психологія та педагогіка туризму. Техніки викладу матеріалу.
  • Використання технології веб-квесту в освітній діяльності. Створення веб-квесту в додатку Google Blogger.
  • Історичні ігри як важливий інструмент вивчення та дослідження учнівською молоддю своєї історії. 

Учасники заходу зможуть отримати сертифікат учасника семінару до 15.04.2023 р., сертифікати будуть розміщені та доступні для завантаження на офіційному сайті комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» (http://tourist.kr.ua/) та на офіційній сторінці в соціальній мережі Facebookу вкладці «Альбоми» (https://www.facebook.com/touristkir)

Матеріали Online-семінару доступні до перегляду та завантаження за ПОСИЛАННЯМ

Scroll to top