ДИТЯЧА ОБЛАСНА АКЦІЯ «ЛІТО – 2024: НЕЗАБАРОМ ПЕРЕМОГА!»

Запрошуємо вас 17 липня 2024 року о 13.00 на онлайн-вікторину «Відомі митці Кіровоградщини XVIII-XX століття».

До участі в онлайн-вікторині допускаються вихованці, слухачі, учні (5-11 класів) закладів загальної середньої, позашкільної, професійної (професійно-технічної) освіти; в якості керівників і консультантів можуть бути вчителі, викладачі, науково-педагогічні працівники, представники національних спілок та громадських організацій, які приєдналися до Telegram каналу «Митці Кіровоградщини» (https://t.me/Poetry_Krop) та до чату відповідей, вказаного на Telegram каналі, а також зареєстровані у гугл-формі (https://forms.gle/CojyB2kki7aynssG7)

Переможці будуть визначені за максимальною кількістю балів, набраних під час онлайн-вікторини та нагороджені сертифікатами комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді», згідно призових місць.

Деталі умов: http://surl.li/peeuaz

5 ЛИПНЯ ВІДБУВСЯ OНЛАЙН-СЕМІНАР «СВЯТО ІВАНА КУПАЛА: ОБРЯДИ ТА ТРАДИЦІЇ» У РАМКАХ ДИТЯЧОЇ ОБЛАСНОЇ АКЦІЇ «ЛІТО - 2024. НЕЗАБАРОМ ПЕРЕМОГА!»

Організатором заходу є комунальний заклад «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді».

Метою семінару є поширення серед учнівської молоді та педагогічних працівників знань про культурну спадщину краю, осмислення традицій і обрядів народу, а також популяризації української етнографії загалом.
 
Участь в онлайн-семінарі прийняли 30 осіб з Кіровоградщини та сусідніх областей, вони ділилися власним досвідом залучення дітей до свята та обговорювали враження, які отримали під час заходу.
 
Слухачі заходу зможуть отримати сертифікати за участь 17.07.2024 р., які будуть розміщені та доступні для завантаження на офіційному сайті методичного кабінету «Методичний Хаб» комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді»
https://www.facebook.com/metod.cab.touristkir та на офіційній сторінці в соціальній мережі Facebook у вкладці «Альбоми» 
https://www.facebook.com/metod.cab.touristkir/photos

З матеріалами лекції можна ознайомитись за посиланням: http://surl.li/wiuwmi

4 ЛИПНЯ ВІДБУВСЯ ONLINE-СЕМІНАР «ОРГАНІЗАЦІЯ ТЕХНОЛОГІЙ КВЕСТУ В ОСВІТНІЙ ДІЯЛЬНОСТІ»

Метою семінару є створення популяризація і вдосконалення туристсько-краєзнавчої діяльності в регіоні, підвищення професійного рівня керівників гуртків закладів освіти області, популяризації об’єднань туристсько-краєзнавчого та військово-патріотичного напрямів, як осередків освіти і виховання учнівської молоді, стимулювання та підтримки їх діяльності.
 
Питання до розгляду:
1) Організація квестів як форма проведення заняття (Каргополова О.М.)
2) Використання технологій веб-квесту в освітній діяльності (Андреєва М.М.)
Участь в Онлайн-семінарі прийняли 37 педагогів Кіровоградщини та з сусідніх областей.
 
Слухачі заходу зможуть отримати сертифікати за участь 15.07.2024 р., які будуть розміщені та доступні для завантаження на офіційному сайті методичного кабінету «Методичний Хаб» комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» https://www.facebook.com/metod.cab.touristkir та на офіційній сторінці в соціальній мережі Facebook у вкладці «Альбоми»
 
З матеріалами заходу можна ознайомитись за посиланням: http://surl.li/qwbbysЗАХОДИ ДО ДНЯ КОНСТИТУЦІЇ

28 червня 2024 року Україна відзначила 28-му річницю прийняття своєї Конституції. Це свято є важливою подією в історії країни, адже Конституція, прийнята в 1996 році, закріпила незалежність України та основні права і свободи її громадян.

Керівники гуртків комунального закладу "Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді" провели низку заходів про відзначення 28-ї річниці прийняття Конституції України, а саме:
- Квест-тест "Шлях української Конституції";
- Виховна година "Конституція та права людини";
- Гра – мандрівник "Конституція України в малюнках;
- Національно-патріотичні вишколи присвячені до дня Конституція України.

Відзначення річниці прийняття Конституції України стало нагадуванням про важливість поваги до основного закону країни та об'єднання зусиль задля її подальшого розвитку та процвітання. 


СВЯТО ІВАНА КУПАЛА: ОБРЯДИ ТА ТРАДИЦІЇ

На виконання розпорядження начальника Кіровоградської обласної військової адміністрації від 30 травня 2024 року №474-р та плану заходів з проведення дитячої обласної акції "Літо - 2024. Незабаром Перемога!" комунальний заклад «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» 5 липня 2024 року проводить онлайн-семінар «Свято Івана Купала: обряди та традиції».

Для участі в онлайн-семінарі «Свято Івана Купала: обряди та традиції»  необхідно:

1. Заповнити та надіслати реєстраційну форму за посиланням: https://forms.gle/7tHN8j8mzfK1W6LX9
2. Зайти на платформу ZOOM 05.07.2024 р. о 14.00 за посиланням: https://us02web.zoom.us/j/8175924644?pwd=VEZieFVnZTdHVEt3OTRtblBNcDZEQT09 (Ідентифікатор конференції: 817 592 4644, Код доступу: 1103).
3. У коментарях, коли буде проходити семінар, підтвердити участь.
4. Учасники, які зареєструвалися, отримають сертифікати.
5. За результатами участі слухачі семінару зможуть отримати сертифікат учасника 19.07.2024 р., сертифікати будуть розміщені та доступні для завантаження на офіційному сайті методичного кабінету «Методичний Хаб»  комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» https://www.facebook.com/metod.cab.touristkir та на офіційній сторінці в соціальній мережі Facebook у вкладці «Альбоми» https://www.facebook.com/metod.cab.touristkir/photos.


Участь у заході є добровільною та безкоштовною.Сторінка 1 з 215

Scroll to top