ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ В ОБЛАСНОГО ЕТАПІ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ «ДЖЕРЕЛО ТВОРЧОСТІ» У НОМІНАЦІЇ «КЕРІВНИК ГУРТКА-2024»!

29 лютого 2024 року відбувся очний тур обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Джерело творчості» у номінації «Керівник гуртка-2024» за туристсько-краєзнавчим та військово-патріотичним напрямами позашкільної освіти. За підсумками двох заочного і очного турів були визначені переможці.

Переможцем -  І місце за туристсько-краєзнавчим напрямом суддями визнано Михайла Живолупа, керівника гуртка «Археологічне краєзнавство» КЗ«Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді»;
III місце з військово-патріотичного напряму посів Роман Засядьвовк, керівника гуртка «Джура» КЗ«Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді»;

Конкурсанти розміщували  електронне портфоліо на інтернет-ресурсі, до складу якого входили: анотація «Мій педагогічний досвід роботи», розробка організаційно-масового заходу, розробка заняття гуртка та відеозаписи занять гуртка за навчальною програмою, а також представили свою фахову майстерність, знання методики, педагогіки та психології, здатність до застосування інноваційних підходів до навчання та виховання, вміння зацікавити дітей та спонукати до розвитку своїх творчих та інтелектуальних здібностей.

Також вітаємо наших колег, керівників гуртків, зі здобутими:

I місцем з військово-патріотичного напряму Чернолуцького Дмитра, керівника гуртка «Сокіл» («Джура»)  професійно-технічного училища №36 смт. Новгородка та керівника гуртка «Сокіл» («Джура») ЦДЮТ Долинської міської ради;
II місцем з військово-патріотичного напряму Губль Олену, керівника гуртка  козацько-лицарського виховання  «Джура» БДЮТ Олександрійської міської ради;
II місцем з туристсько-краєзнавчого напряму Татаріна Артема, керівник гуртка «Туристи-пішоходи» БДЮТ Олександрійської міської ради.

Щиро вітаємо з перемогою!!!

Зичимо натхнення в улюбленій професії, міцного терпіння та творчих злетів!КРАЄЗНАВЦІ ПРЕДСТАВЛЯЛИ СВОЇ ДОСЛІДЖЕННЯ!

21 лютого в обласній бібліотеці імені Д.Чижевського була проведена ХІІ обласна краєзнавча конференція, присвячена 85-річчю утворення Кіровоградської області.

Учасники презентували дослідження історичного, географічного, етнографічного напрямків у секції "Моя Батьківщина - Україна" та музейні скарби закладів освіти у секції "Край, в якому я живу".

Юні краєзнавці та їх наставники-керівники продемонстрували наскільки цінна наша історична і культурна спадщина.

Пишаємося нашими краєзнавцями!

Висловлюємо подяку за підтримку в проведенні конференції колективу обласної наукової бібліотеки імені Д. Чижевського.

ПРОТОКОЛИ

Відеозвіт: https://fb.watch/qm_1Hq6b2s/
УВАГА! УВАГА! УВАГА!

Оголошується набір у гурток спортивного орієнтування!


ДЕНЬ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ

В цей день ми вшановуємо відвагу, силу духу і стійкість наших громадян, які віддали найдорожче ‒ життя ‒ під час Революції гідності, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.

Їх назвали Небесною Сотнею – українців, які загинули в Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській.

Вони гинули за честь, за волю, за право бути Українцем, за свою Батьківщину.

Керівники гуртків КЗ «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та учнівської молоді» провели низку заходів, зокрема уроки мужності «Небесна сотня. Вони загинули за Україну».

Ми прагнемо розвивати в учнів почуття патріотизму та любові до свого народу, а також стимулювати бажання вивчати історію своєї держави та активно долучатися до будівництва її майбутнього.

Виховуємо повагу до тих, хто пожертвував своїм життям за незалежність України.


ХХХ ЧЕМПІОНАТ ОБЛАСТІ

17 лютого у приміщенні Соколівського ліцею Соколівської ТГ відбувся І етап ХХХ Чемпіонату області зі спортивного туризму - пішохідний туризм у закритих приміщеннях.

У змаганнях прийняло участь 120 учасників з:
Кропивницької ТГ,
Олександрійської ТГ,
Соколівської ТГ,
Мар'янівської ТГ,
Піщанобрідської ТГ,
Побузької ТГ,
Новгородківської ТГ,
Суботцівської ТГ,
Онуфріївської ТГ,
Устинівської ТГ.

Вітаємо переможців! 
Дякуємо ЗСУ за можливість жити, працювати та виховувати молоде покоління!

ПРОТОКОЛИ: http://surl.li/qrcxc
Відеозвіти: http://surl.li/qrvlv
 

Сторінка 1 з 204

Scroll to top