Новини

Підбито результати ІІІ етапу Кубку області зі спортивного орієнтування

Рейтинг користувача:  / 0

06 червня 2021 року комунальний заклад «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» спільно з обласною Федерацією спортивного орієнтування провели  ІІІ етап Кубку області зі спортивного орієнтування у м. Світловодськ. Змагання співпали з Днем міста.

У змаганнях взяли участь команди закладів загальної середньої, позашкільної, вищої освіти, а також учасники в особистому заліку (200 учасників) з Великосеверинівської, Ганнівської, Дмитрівської, Знам'янської, Катеринівської, Кропивницької, Маловисківської, Мар’янівської, Новгородківської, Олександрійської, Світловодської, Соколівської, Суботцівської територіальних громад та команди комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді», Льотної академії Національного авіаційного університету та ін..

 

Перед початком змагальної дистанції відбулося нагородження переможців ІІ етапу Кубку області зі спортивного орієнтування.

Організаторами було забезпечено дотримання санітарних норм - проходження учасниками дистанцій рознесено в часі і здійснювалося за різними маршрутами.

 

ПЕРЕМОГИ НА ЧЕМПІОНАТІ УКРАЇНИ ЗІ СКЕЛЕЛАЗІННЯ!!!

Рейтинг користувача:  / 1

Вихованці гуртків «Скелелазіння» та «Гірський туризм» комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» взяли участь у Чемпіонаті України серед учнів зі скелелазіння (трудність, швидкість, багатоборство), що проходив з 04 по 06 червня 2021 року в м. Кременчук.

Шість вихованців комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» (керівник гуртків - Русінова Валентина Миколаївна), що ввійшли до складу збірної команди Кіровоградської області, які змагалися у трьох вікових групах.

За результатами змагань:

-           у виді «Швидкість» здобули:

І місце - Довгань Олександр,

ІІ місце - Русінська Уляна,

ІІІ місце – Бабенко Микита,

-           у виді «Трудність»:

ІІ місце - Бабенко Микита,

-           у виді «Багатоборство» олімпійського формату:

ІІ місце - Бабенко Микита.

 ІV місця у видах «Швидкість» та «Трудність» посіла Рябоштан Катерина.

V місце у виді «Трудність» зайняла Ткаченко Софія.

VІІІ місце у виді «Швидкість» посів Ткаченко Руслан.

У загальнокомандному заліку серед регіонів з виду «Швидкість» команда Кіровоградської області посіла ІІ місце.

Діти здобули цікавий практичний досвід і готуються до нових перемог!!!

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!!!

У Кропивницькому змагалися юні скелелази Кіровоградщини

Рейтинг користувача:  / 0

03 червня  2021 року комунальний заклад «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» спільно з Кіровоградським обласним альпіністським центром федерації альпінізму і скелелазіння України провів  Чемпіонат області зі скелелазіння серед учнів та вихованців закладів позашкільної освіти.

Участь у змаганнях взяли  110 вихованців закладів освіти та спорту області , що представляли Дмитрівську, Кропивницьку (комунальний заклад «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа № 1 міської ради міста Кропивницького»),  Олександрійську, Побузьку (Побузький центр дитячої та юнацької творчості Побузької селищної ради), Соколівської, Суботцівську громад, комунальний заклад «Центральноукраїнський ліцей-інтернат спортивного профілю Кіровоградської обласної ради»  та комунальний заклад «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді»

Змагання особисто-командні і проводилися серед таких вікових груп: юнаки і дівчата 2012 р. н. і молодші, 2010-2011 рр. н., 2008-2009 рр. н, 2007 р.н. і старші.

Чемпіонами області в лазінні на трудність серед позашкільних навчальних закладів в командному заліку стали:

в групі 2007 року народження і старші:

І місце - команда комунального закладу «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа № 1 міської ради міста Кропивницького» у складі: Калмикової Олександри та Луценка Максима (керівник – Побережець Ю.М.);

ІІ місце – команда Побузької територіальної громади (Побузький центр дитячої та юнацької творчості Побузької селищної ради) у складі: Кренц Яніни та Меланича Дмитра (керівник – Дудкін А.І);

ІІІ місце – команда Дмитрівської територіальної громади у складі:  Колєсніка Артема та Лисенко Яни (керівник – Дьячков В.А.);

в групі 2008- 2009 років народження:

І місце - команда комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді»  у складі: Рябоштан Катерини та Бабенка Микита (керівник – Русінова В.М.);

ІІ місце – команда комунального закладу «Центральноукраїнський ліцей-інтернат спортивного профілю Кіровоградської обласної ради»   у складі: Бевз Аліни та Теплинськийого Максима (керівник - Підвальнюк Д.);

ІІІ місце – команда Дмитрівської територіальної громади у складі:  Лантуха Володимира та Болгаріної Марії (керівник – Дьячков В.А.);  

в групі 2010-2011 років народження:

І місце - команда комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді»  у складі: Іщенка Андрія та Брички Марини (керівник – Русінова В.М.);;

ІІ місце – команда комунального закладу «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа № 1 міської ради міста Кропивницького»  у складі: Ганіна Михайла та Мартинюк Вікторії (керівник – Побережець М.Й.);

ІІІ місце – команда Дмитрівської територіальної громади у складі:  Савченка Андрія та Шульги Анни (керівник – Дьячков В.А.); 

в групі 2012 року народження і молодші:

І місце - команда комунального закладу «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа № 1 міської ради міста Кропивницького» у складі: Бабенко Дарини та Хайдарова Даніїла (керівник – Побережець М.Й.);

ІІ місце – команда комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді»  у складі: Сало Дарини та Удовенка Ярослава (керівник – Русінова В.М.);

ІІІ місце – команда Дмитрівської територіальної громади у складі:  Дорчинець Софії та Сичика Павла (керівник – Дьячков В.А.).     

      

Призери змагань нагороджені дипломами та медалями департаменту освіти і науки Кіровоградської обласної державної адміністрації, комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді»

Протоколи змагань та інформацію щодо переможців у особистому заліку можна переглянути за посиланням…..

НА КІРОВОГРАДЩИНІ ЗАВЕРШИВСЯ ОБЛАСНИЙ ЕТАП ГРИ «ДЖУРА – 2021»

Рейтинг користувача:  / 5

Національно-патріотичне виховання дітей – пріоритетний напрям діяльності.Так,з метою виховання свідомого громадянина-патріота, набуття дітьми соціального досвіду, високої духовної, фізичної досконалості, моральної і художньо-естетичної культури комунальний заклад «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» провів з 20-25 травня 2021 року обласний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)» у дистанційній формі для середньої та старшої вікових груп.

Загальне керівництво підготовкою та проведенням обласного етапу  гри «Джура» здійснювало департамент освіти і науки Кіровоградської облдержадміністрації. Безпосередня організація та проведення покладалася на комунальний заклад «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді», який системно проводить роботу в області з організації та проведення Гри «Сокіл» («Джура»)» (директор Лісота Андрій Андрійович).

У обласному етапі гри  взяли участь 67 роїв близько 540 учасників із яких 42 - старша вікова група («молоді козаки» 15-17 років»), 25 роїв - середня вікова група («джури» 11-14 років) . Кожен рій складався з 8 осіб на чолі з досвідченим керівником.

Рої змагалися  у 5- ти залікових конкурсах, а саме «Інтелектуальна гра-вікторина «Відун», змагання з надання першої долікарської допомоги «Рятівник», змагання «Розбирання та складання АК», змагання «Фізична підготовка», Конкурс«Впоряд».

20 травня відбувся конкурс  «Відун». Інтелектуальні змагання з історії України, доби козаччини, українських військових формувань різних епох, сучасних Збройних сил України проходили в тестовому режимі. Учасникам конкурсу  було запропоновано тестові питання, які були обмежені в часі – 30 хвилин для виконання завдань. Рої працювали колективно та показали гарний результат.

21 травня учасники змагалися у конкурсі «Рятівник», який передбачав перевірку знань учасників теоретичного алгоритму надання домедичної допомоги.

25 травня в онлайн режимі через систему zoom відбувся заліковий конкурс «Розбирання та складання АК», в якому приймали участь по  4 учасника з рою. Під час змагань рої показали вміння та спритність з неповного розбирання та  складання  АК.

На конкурси «Впоряд» та «Фізична підготовка» рої надіслали відео у вигляді демонстрації навичок зі стройової підготовки (впоряду) та підтягування на перекладині.

Рої  показали добрий рівень підготовки та жагу до перемоги.

За результатами суддівської колегії  переможцями обласного етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)» у дистанційній формі загальному заліку стали:

у середній віковій групі:

І місце – рій «Вільшанські соколята» Вільшанського центру дитячої та юнацької творочості Вільшанського району (керівник Рибак Олег Петрович);

ІІ місце – Бережинська Січ Бережинський заклад загальної середньої освіти Первозванівської сільської ради Кропивницького району Кіровоградської області (керівник Сосновський Євген Володимирович);

ІІІ місце – "Крила свободи" НВК «Ліцей інформаційних  технологій – спеціалізована школа ІІ ступеня» Олександрійської міської ради (керівник Губль Олена Володимирівна)

у старшій віковій групі:

І місце - "Нащадки загону імені Б. Хмельницького" Опорного навчально закладу "Богданівська ЗШ І-ІІІ ступенів ім. І.Г. Ткаченка Суботцівської сільської ради Кропивницького району Кіровоградської області" (керівник Стукало Володимир Іванович);

ІІ місце – рій «Вільшанські бджоли» Вільшанського центру дитячої та юнацької творочості Вільшанського району (керівник Трешко Тетяна Юріївна);

ІІІ місце – "Шанець Бечея" Навчально-виховний комплекс "Олександрійський колегіум-спеціалізована школа" (керівник Тухар Віктор Миколайович).

Вітаємо переможців та призерів ІІ (обласного) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») 2021 року, бажаємо учасникам сили, наснаги та подальших перемог!

Організатори гри «Джура» висловлюють окрему подяку за участь у суддівстві та допомогу у підготовці до обласного етапу Гри Степанчуку Олексію Станіславовичу, голові Кропивницької міської організації Червоного Хреста України, Чернолуцькому Дмитру Володимировичу,  вчителю фізичної культури та Захисту України Долинського відділення професійно-технічного училища №36 (смт. Новгородка), Берднику Миколі Петровичу, вчителю фізичної культури та «Захист України» Великовисківського ліцею Мар'янівської сільської ради Новоукраїнського району Кіровоградської області, Малині Роману Миколайовичу, вчителю предмету "Захист України" комунального закладу "Ліцей "Сокіл" Міської ради міста Кропивницького.

На учасників чекають нагороди!!!


ПІДСУМКОВИЙ ПРОТОКОЛ ЗАГАЛЬНОКОМАНДНОГО ЗАЛІКУ ІІ ОБЛАСНОГО ЕТАПУ (СТАРША ГРУПА)

ПІДСУМКОВИЙ ПРОТОКОЛ ЗАГАЛЬНОКОМАНДНОГО ЗАЛІКУ ІІ ОБЛАСНОГО ЕТАПУ (СЕРЕДНЯ ГРУПА)

 

 

ІІІ етап Кубку області зі спортивного орієнтування

Рейтинг користувача:  / 0

Змагання проводяться 6 червня 2021 в м. Світловодськ. Місце старту на схемі нижче:

У змаганнях беруть участь команди, що представляють територіальні громади, комунальний заклад «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» тощо... Змагання особисто-командні.

Змагання проводяться у групах:

  • Ч/Ж -10 – учасники 2011 року народження і молодші-юнаки та дівчата;
  • Ч/Ж -12 – учасники 2009 – 2010 року народження-юнаки та дівчата;
  • Ч/Ж -14 – учасники 2007 – 2008 року народження-юнаки та дівчата;
  • Ч/Ж -16 – учасники 2005 – 2006 року народження-юніори та юніорки;
  • Ч/Ж -18 – учасники 2003 - 2004 року народження-юніори та юніорки;
  • Ч/Ж ­- 21 – учасники 2002 року народження і старші - дорослі;
  • Ч/Ж - 45 – учасники 1976 року народження і старші- ветерани;
  • Ч/Ж - 55 – учасники 1966 року народження і старші- ветерани.

Параметри дистанцій:

  • Ч/Ж10 – 1,09км 5КП;
  • Ч12 – 1,32км 7КП;
  • Ж12 – 1,26км 7КП;
  • Ч14 – 3,13км 10КП;
  • Ж14 – 2,7км 10КП
  • Ч16 – 3,75км 13КП;
  • Ж16,18 – 3,2км 12КП;
  • Ч18 – 4,57км 14КП;
  • Ч21 – 6,49км 18КП;
  • Ч/Ж 45/Ж21  – 5,02км 15КП;
  • Ч55/Ж 45,55 – 3,95км 14КП.

Програма змагань для кожного етапу

до 10.00 – Заїзд.

до 10.30 – Робота мандатної комісії.

10:30 – відкриття змагань. Нагородження переможців та призерів попереднього етапу

11.00 – Початок змагань.

15.00 – Закриття змагань, роз’їзд команд.

Реєстрація учасників Змагань обов’язкова на сайті: http://www.orient.kr.ua/ не пізніше ніж за 3 дні, до початку кожного етапу.

У разі відсутності попередньої заявки на сайті учасник до змагань не допускається!

Місце стартів та додаткова інформація   для кожного етапу  буде розміщена на сайтах  комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» http://tourist.kr.ua/, спортивне орієнтування в Кропивницькому http://www.orient.kr.ua/  тау мережі фейсбукhttps://www.facebook.com/touristkir/, https://www.facebook.com/groups/1568262140079659/.

Зразок карти:

Scroll to top