Новини

Підбито підсумки І етапу змагань з туристських спортивних походів серед учнівської та студентської молоді у 2018 році

Рейтинг користувача:  / 0

У січні 2019 року суддівською колегією комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді»   підбито підсумки І етапу змагань з туристських спортивних походів серед учнівської та студентської молоді у 2018 році.

Для  розгляду суддівської колегії   було надіслано 17 звітів з 4 районів області (Благовіщенського, Новгородківського, Онуфріївського і Петрівського), м. Кропивницького, м. Олександрії та туристичного клубу «Мандри» Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка (у 2017 році – 26 звітів з 9 районів та 3 міст області). Маршрути походів та експедицій пролягали туристськими стежками Кіровоградської області, Центральної України та Українських Карпат. Всі групи юних туристів, які взяли участь в змаганнях, виконали плани подорожей, здійснили значний обсяг цікавої краєзнавчої роботи.

Слід відмітити активну участь в змаганнях з туристських спортивних походів серед учнівської молоді туристських груп з Благовіщенського, Новгородківського та  м. Олександрії.

Найбільшу кількість звітів для участі у змаганнях надіслали працівники Будинку дитячої та юнацької творчості Олександрійської міської ради (керівники походів  – Мажаєв Ю.В., Мажаєв А.Ю., Ізмайлов С.П., Корнієнко В.М.).

Переможцями  І етапу змагань з туристських спортивних походів серед учнівської та студентської молоді у 2017/2018 навчальному році у загальному заліку стали:

 Пішохідний туризм (категорійні походи)

 І категорія складності

І місце – вихованці спортивно-патріотичного товариства «Атлант» Олександрійського будинку дитячої та юнацької творчості  Олександрійської міської ради  (керівник групи – Корнієнко В.М.).

Пішохідний туризм (ступеневі походи)

 ІІІ ступінь

І місце – вихованці Олександрійського будинку дитячої та юнацької творчості  Олександрійської міської ради (керівник групи – Мажаєв Ю.В.);

ІІ місце ­– вихованці Олександрійського будинку дитячої та юнацької творчості  Олександрійської міської ради  (керівник групи – Ізмайлов С.П.).

 ІІ ступінь

І місце – учні Тарасівської філії комунального закладу «Новгородківський навчально-виховний комплекс імені заслуженого вчителя України П.Ф. Козуля «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Новгородківської районної ради Кіровоградської області» (керівник групи – Терехов В.А.);

ІІ місце ­– учні комунального закладу «Навчально-виховне об'єднання «Загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів, ліцей «Сокіл», центр позашкільного виховання Кіровоградської міської ради Кіровоградської області» (керівник групи – Сільченко І.Ф.);

ІІІ місце – вихованці Онуфріївського районного центру дитячої та юнацької творчості (керівник групи – Балабуха І.А.).

 І ступінь

І місце – вихованці Благовіщенського районного центру дитячої та юнацької творчості Благовіщенської районної ради (керівник групи – Головко С.В.);

ІІ місце ­– вихованці Олександрійського будинку дитячої та юнацької творчості  Олександрійської міської ради (керівник групи – Мажаєв Ю.В.);

ІІІ місце – вихованці Олександрійського будинку дитячої та юнацької творчості Олександрійської міської ради (керівник групи – Булашенко А.Ю.).

 Велосипедний туризм

І місце – вихованці Олександрійського будинку дитячої та юнацької творчості  Олександрійської міської ради (керівник групи – Мажаєв А.Ю.);

ІІ місце ­– вихованці Олександрійського будинку дитячої та юнацької творчості  Олександрійської міської ради (керівник групи – Мажаєв Ю.В.).

ІІІ місце – вихованці Олександрійського будинку дитячої та юнацької творчості  Олександрійської міської ради (керівник групи – Булашенко А.Ю.).

 Водний туризм

І місце – вихованці комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді»  (керівник групи – Кумпан А.А.).

Значним поштовхом для збільшення участі туристських груп у І етапі змагань з туристських спортивних походів серед учнівської та студентської молоді у 2017/2018 навчальному році стало проведення у квітні 2018 року на території Знам’янського району очного Чемпіонату Кіровоградської області зі спортивних туристських походів серед учнівської та студентської молоді,  в якому взяли участь 13 команд з районів та міст області. Умовами Чемпіонату було передбачено написання звітів. Подібна практика буде продовжена у 2019 році.

Переможцями  І етапу змагань з туристських спортивних походів серед учнівської та студентської молоді у 2018 році у загальному заліку стали туристські групи, звіти про походи, яких визнано кращими з наступних видів туризму:

 

Підбито підсумки обласного етапу Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина – Україна»

Рейтинг користувача:  / 0

Суддівська комісія комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсі учнівської молоді» підбила підсумки обласного етапу Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина – Україна».

Переможцями конкурсу визначені:

Прозапас Світлана, Корнієнко Ольга, учениці комунального закладу «Боківський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Долинської районної ради» за роботу «Динаміка антропогенного впливу на стан малих річок Кіровоградщини на прикладі р. Бокової» (керівники Маковецька Л.Б.,  Гриценко Н.В.);

Новікова Вікторія, вихованка гуртка «Екологічне краєзнавство» центру дитячої та юнацької творчості «Зоріт» Новоукраїнської міської ради, за роботу «Перспективи інтродукції та реінтродукції рідкісних рослин у ландшафтному заказнику місцевого значення «Квіти на скелях» (керівник Кравченко А.Л.);

Карпутенко Сергій, слухач секції «Історія»  комунального закладу «Центр дитячо-юнацької творчості Долинської районної ради», за роботу «Борці за незалежність України в нашому краї» (керівник Ламанов С.А.);

Білоус Мирослава, Петровська Антоніна, вихованці творчого об’єднання учнівської молоді «Podolia Infarior» Благовіщенського районного центру дитячої та юнацької творчості Благовіщенської районної ради, за роботу «Гідрологічні особливості підземних вод та зон їх розвантаження на території Благовіщенського району» (керівник Головко С.В.);

Плаксивий Володимир, учень навчально-виховного комплексу «Знам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 – ліцей» Знам’янської міської ради, за роботу «Гілки роду Шевченка. Художник країни мрій Ф.С.Красицький» (керівник Філіпова С.М.).

До уваги юних дослідників та їх керівників! Організатори  чекають Ваші роботи на участь у обласному етапі експедиції до 1 жовтня 2019 року  на адресу комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді».

30 січня 2019 року Центр туризму проводить VІІ обласну конференцію переможців заочних краєзнавчих експедицій 2018 року

Рейтинг користувача:  / 0

30 січня 2019 року комунальний заклад «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» проводить на базі Кропивницького інженерного коледжу Центральноукраїнського національного технічного університету VІІ обласну конференцію переможців заочних краєзнавчих експедицій 2018  року.

Конференція проходитиме за підтримки управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської ОДА та  Кропивницького інженерного коледжу Центральноукраїнського національного технічного університету (директор Сторожук М.В).

Чекаємо учасників конференції, авторів кращих робіт обласних етапів краєзнавчих заочних експедицій за адресою: м. Кропивницький вулиця Юрія Олефіренка, 6.

Програмою конференції передбачено робота 2 (двох) секцій:

«Моя батьківщина – Україна»;

«Край, в якому я живу».

Для учасників конференції буде проведено оглядову екскурсіюя історичним музеєм інженерного коледжу Центральноукраїнського національного технічного університету

З Програмою проведення VІІ обласної конференції переможців заочних краєзнавчих експедицій 2018 року та складом учасників конференції можна ознайомитися за посиланням:

Відповідальна особа за проведення конференції – Каргополова Оксана Миколаївна (звертатися за тел. 339500, 0953822420).

Підведено підсумки обласного туристсько - краєзнавчого фотоконкурсу «Туризм нас єднає»

Рейтинг користувача:  / 1

У січні 2019 року суддівська колегія, створена комунальним закладом «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді», підвела підсумки вже традиційного обласного туристсько-краєзнавчого фотоконкурсу «Туризм нас єднає».

На конкурс надійшло 209 фоторобіт, представлених у наступних номінаціях:

-   «Дивосвіт природи»;

-   «Наші мандри»;

-   «Заповідними стежками малої Батьківщини»;

-   «Люби і знай свій рідний край».

Найчисельнішою серед номінацій була «Наші мандри», фотороботи якої висвітлювали мандрівки юних туристів неймовірними природними краєвидами та туристськими об’єктами. Варто зазначити, що значна частина надісланих фоторобіт мали гідну художню виразність, яскравість та унікальність. Представлені фотографії відображали яскраві моменти туристських походів, мандрівок, цікаві обряди, побутову культуру українського народу та природу рідного краю.

Зосереджуючи увагу на загальній художній виразності робіт, розкритті теми та відповідності номінації, суддівська колегія визначила переможців фотоконкурсу «Туризм нас єднає», які будуть нагороджені Дипломом управління освіти, науки, молоді та спорту обласної державної адміністрації, та  Грамотами комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» за активну участь у конкурсі відповідно:

З протоколами можна ознайомитись за посиланням…

 Переможці фотоконкурсу в усіх номінаціях (ТОП - 10):

 «Наші мандри»

Прізвище, ім’я учасника

Навчальний заклад

Назва роботи

Здобуте місце

Гончар Ангеліна

Комунальний заклад «Соколівське навчально-виховне об’єднання «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - позашкільний центр» Соколівської сільської ради Кіровоградського району

«Шалений траверс»

І

Мащенко Максим

Комунальний заклад  «Станція юних техніків» Кіровоградської міської ради

«У кругосвітню подорож»

ІІ

Познякова Валерія

Комунальний заклад позашкільної освіти «Дивосвіт» Первозванівської сільської ради

«Троє у човні»

 

ІІІ

Гончар Ангеліна

 

Комунальний заклад «Соколівське навчально-виховне об’єднання «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - позашкільний центр» Соколівської сільської ради Кіровоградського району

«Навіть Хом’як нам посміхається»

ІІІ

Мирза Анастасія

 

Комунальний заклад «Навчально-виховне об'єднання «Загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів, ліцей «Сокіл», центр позашкільного виховання» Кіровоградської міської ради

«Ранок»

IV

Конигін Сергій

 

 

Комунальний заклад «Соколівське навчально-виховне об’єднання «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – позашкільний центр» Соколівської сільської ради

«Петрос радо нас вітає»

 

 

IV

Кутенков Віталій

Комунальний заклад «Соколівське навчально-виховне об’єднання «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - позашкільний центр» Соколівської сільської ради Кіровоградського району

«А до Говерли недалеко»

IV

Кутенков Віталій

Комунальний заклад «Соколівське навчально-виховне об’єднання «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - позашкільний центр» Соколівської сільської ради Кіровоградського району

«Від Попа до Попа»

V

Конигін Сергій

Комунальний заклад «Соколівське навчально-виховне об’єднання «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - позашкільний центр» Соколівської сільської ради Кіровоградського району

«Говерла підкорилась»

VI

Дарій Василь

Комунальний заклад  «Станція юних техніків» Кіровоградської міської ради

«До нових вершин»

VII

Кривошея Олексій

Будинок дитячої та юнацької творчості Олександрійської міської ради

«У Горганах»

VIII

Нікітін Денис

Знам'янський район

«Чорноліска»

VIII

Демчук Єлизавета

Благовіщенський районний центр дитячої та юнацької творчості Благовіщенської районної ради

«Подолання водної перешкоди»

IX

Іванченко Олексій

Побузький центр дитячої та юнацької творчості Голованівського району

«Маленький підкорювач великих вершин»

X

 

  «Дивосвіт природи»

Прізвище, ім’я

Навчальний заклад

Назва роботи

Здобуте місце

Гончарук Ольга

Новостародубська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Петрівської районної ради, Петрівський районний центр дитячо-юнацької творчості

«Зустріч зими з весною»

I

Кличко Євгенія

Комунальний заклад позашкільної освіти «Дивосвіт» Первозванівської сільської ради

«Зимова велич»

II

Гебескул Вероніка

Комунальний заклад «Навчально-виховне об'єднання «Загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів, ліцей «Сокіл», центр позашкільного виховання» Кіровоградської міської ради

«Кульбабки»

III

Радіонов Данило

Недогарський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад» Олександрійської районної ради

«Іван – чай»

IV

Нікуліна Єлизавета

Успенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Онуфріївської районної ради

«І тихі води мальовничого Дніпра біля Успенки…»

V

Рябоконь Дарія

Комунальний заклад «Соколівське навчально-виховне об’єднання «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів. Позашкільний центр.» Соколівської сільської ради Кіровоградського району

«Загадка природи (озеро Несамовите)»

VI

Мирза

Анастасія

 

Комунальний заклад «Навчально-виховне об'єднання «Загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів, ліцей «Сокіл», центр позашкільного виховання» Кіровоградської міської ради

«Карпати»

VII

Іванченко Олексій

Побузький центр дитячої та юнацької творчості Голованівського району

«Краєвиди з печер Мангуп – Кале»

VIII

Гончаренко Владислав

Комунальний заклад «Навчально - виховне об'єднання «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - ліцей №19 - позашкільний центр» Кіровоградської міської ради

«Тиха вода»

IX

Гончарук Ольга

Новостародубська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Петрівської районної ради, Петрівський районний центр дитячо-юнацької творчості

«Спокій»

X

  

      «Заповідними стежками малої Батьківщини»

Прізвище, ім’я

Навчальний заклад

Назва роботи

Здобуте місце

Кобис Дмитро

Комунальний заклад «Центр дитячо-юнацької творчості» Долинської районної ради

«Водні лани Долинщини»

I

Студінський Володимир

Навчально-виховне об’єднання  «Новомиргородська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 – дошкільний навчальний заклад» Новомиргородської районної ради

«У мандри нас кличе дорога»

II

Козяр Олена

Новомиргородська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 1 Новомиргородської  районної ради

«Через минуле – в майбутнє – 2»

III

Мойсеєвич Артем

Комунальний заклад «Соколівське навчально-виховне об’єднання «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів. Позашкільний центр.» Соколівської сільської ради Кіровоградського району

«Ніяке болото нас не зупинить (Чорне озеро)»

IV

Шаповал Максим

Оситнязький навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад» Новомиргородської районної ради

«Мальовничі ландшафти заказника «Луки»

V

Пилипенко Дар’я

Світловодська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5 Світловодської міської ради

«Заходи сонця в серці України»

VI

Прусський Єгор

 

Філія комунального закладу «Ганнівська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів - центр позашкільної освіти» Ганнівської сільської ради Новоукраїнського району Кіровоградської області «Шишкинська загальноосвітня школа»

«Ми - частинка цієї природи»

VII

Пустова Ілона

Навчально-виховний комплекс «Сасівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад» Компаніївської районної ради

«Краса – і тільки трішечки краса,душі нічого більше не треба»

VII

Дементьєв Євгеній

«Комунальний заклад «Петрівське навчально-виховне об'єднання «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія» Петрівської районної ради

«Мій рід своє коріння пустив біля козацької гори»

VIII

Горбенко Софія

Районний будинок дитячої та юнацької творчості Устинівської районної державної адміністрації

«Монастирище – окраса дикого степу»

IX

Горбенко Софія

Районний будинок дитячої та юнацької творчості Устинівської районної державної адміністрації

«Кам’яні стовпи»

X

 

  «Люби і знай свій рідний край»

Прізвище, ім’я

Навчальний заклад

Назва роботи

Здобуте місце

Шуть Наталія

Петрівський районний центр дитячо-юнацької творчості

«Ой, на Івана, ой, на Купала»

I

Гебескул Вероніка

Комунальний заклад «Навчально-виховне об'єднання «Загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів, ліцей «Сокіл», центр позашкільного виховання» Кіровоградської міської ради

«Театр»

II

Познякова Валерія

Комунальний заклад позашкільної освіти «Дивосвіт» Первозванівської сільської ради

«Туман у Ковалівському парку»

III

Мітірьова Анастасія

Смолінське навчально-виховне об'єднання «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія- позашкільний навчальний заклад» Смолінської селищної ради Маловисківського району

«Земля моїх батьків»

IV

Шуть Наталія

Петрівський районний центр дитячо-юнацької творчості

«Пам’ять України»

IV

Кривенко Олександра

Оситнязький навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад» Новомиргородської районної ради

«Ворожіння на Андрія»

V

Бойко Катерина

Олександрівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Олександрівського району

«Хліб святий на нашому столі»

VI

Мітірьова Анастасія

Смолінське навчально-виховне об'єднання «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія- позашкільний навчальний заклад» Смолінської селищної ради Маловисківського району

«Краса і віра українського народу»

VII

Іванець Володимир

Компаніївський районний центр дитячої та юнацької творчості

«Молімося за Україну»

VIII

Зінакова І.

Ізмайлівська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Олександрійської районної ради

«Козацькому роду нема переводу»

VIII

Швидка Софія

Будинок дитячої та юнацької творчості Олександрійської міської ради

«Біля млину у Мигії»

IX

Колесник Катерина

Комунальний заклад «Соколівське навчально-виховне об’єднання «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів. Позашкільний центр.» Соколівської сільської ради Кіровоградського району

«А на Попі сидить білий слон»

X

До уваги закладів освіти області! Пам’ятні дати та ювілеї у 2019 році для використання у виховній роботі.

Рейтинг користувача:  / 0

Поширюємо інформацію, щодо відзначення пам’ятних дат та ювілеїв у 2019 році (Постанова Верховної ради України від 18 грудня 2018 року  № 2654). Просимо врахувати її під час проведення позашкільних заходів з національно-патріотичного виховання учнівської молоді та у виховні роботі.

Scroll to top