Новини

Типові правила #dzhura_2020

Рейтинг користувача:  / 0

 

Поширюємо для  використання у практичній роботі при організації районних, міських етапів Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)   наказ Українського державного центру національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді від 13 лютого 2020 р. № 22-А «Про затвердженняТипових правил та умов проведення змагань і конкурсів І (районного, міського, ОТГ), ІІ (обласного та Київського міського) і ІІІ (Всеукраїнського) етапів Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») у середній віковій групі («джури» - учні 11-14 років).

 

 

Вшановуємо пам’ять Героїв Небесної Сотні

Рейтинг користувача:  / 0

20 лютого 2020 року, на вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні,  за участі працівників та вихованців гуртка відділення комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» у м. Світловодськ було проведено тематичні заходи для учнів комунального закладу «Ліцей «Надія» Світловодської районної ради Кіровоградської області», що знаходиться у с. Микільське Світловодського району. Заходи проводили завідувач відділення Віктор Дудін, методист центру Наталя Зайцева, керівник гуртка центру - Михайло Живолуп.

У цей день вся Україна згадує ті трагічні історичні події, які змінили нашу країну назавжди.

Методист КЗ «КОЦТКЕУМ» Наталя Зайцева підготувала та провела захід «Сторінками історії України». Захід відбувався у формі діалогу. Розпочався з короткої бесіди і  перегляду  відеофільму «Герої, які змінили хід історії». Хвилиною мовчання було вшановано всіх загиблих героїв.

Продовженням було проведення історичного брейн-рингу. У турнірі взяли участь дві команди: «Побратими» із села Григорівка та «Джура» із села Микільське  комунального закладу  «Ліцей «Надія » Світловодської районної ради.

Учасники змагались у шести різнорівневих історичних конкурсах: «Розминка», «Історичний аукціон», «Що спільного», «Значення слів», «Ерудит» (розгадування історичних кросвордів) та грі  «Реставратор» - мета якої  було реставрувати пошкоджений історичний текст, у якому бракує слів, дат, певних назв. Змагання проходили  напружено, але в дружній атмосфері.

За підсумками членів журі I місце посіла команда  «Побратими» .

Команди були нагороджені грамотами   і призами. Заступник директора Центру туризму, завідувач відділення, Віктор Дудін, організував у закладі освіти виставку сучасної зброї.  

На згадку були зроблені фото на пам'ять. 

 

ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!

Рейтинг користувача:  / 0

19 лютого 2020 року завершився очний тур обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Джерело творчості» у номінації «Керівник гуртка-2020» . За підсумками заочного та очного турів у номінації «Керівник гуртка-2020» за військово-патріотичним напрямом позашкільної освіти перемогу здобув Володимир Ткач, керівник гуртка комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді».

За умовами проведення протягом конкурсного дня конкурсанти здійснювали самопрезентацію власної професійної діяльності та провели фрагменти гурткових занять.

 

 Щиро вітаємо з перемогою!!!

ПОПЕРЕДНІ УМОВИ XХVІIІ Чемпіонат області з спортивного туризму - пішохідний туризм в закритих приміщеннях серед школярів та гуртківців закладів позашкільної освіти

Рейтинг користувача:  / 2

12-14 березня 2020 року в м. Кропивницький на базі Кропивницького інженерного коледжу Центральноукраїнського національного технічного університету (м. Кропивницький вул. Ю. Олефіренка,6) буде проводитись XХVІIІ Чемпіонат області зі спортивного туризму - пішохідний туризм в закритих приміщеннях серед школярів та гуртківців закладів позашкільної освіти.

Змагання проводяться з таких видів:

-       змагання з командної першості на смузі перешкод (за вибором) - клас дистанції ІІ (молодша група), ІІІ (старша група);

-       змагання з особистої першості на дистанції «Смуга перешкод» - клас дистанції ІІ (молодша група), ІІІ (старша група).

У змаганнях беруть участь команди закладів загальної середньої, закладів позашкільної освіти області та комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді». Змагання проводяться серед туристів – учнів, вихованців закладів освіти в двох групах:

-      2003 - 2005 років народження – старша група;

-      2006 - 2008 років народження – молодша група.

Склад команди для кожної групи – 4 чоловіки (в тому числі не менше однієї дівчини).

До участі в змаганнях допускаються по одній і більше команді молодшої та старшої групи від об’єднаної територіальної громади, району, міста, області.

ПОПЕРЕДНІ УМОВИ XХVІIІ Чемпіонат області з спортивного туризму - пішохідний туризм в закритих приміщеннях серед школярів та гуртківців закладів позашкільної освіти за посиланням.

Реєстрація участі Заявки на участь у змаганнях в обов’язковому порядку здійснюється н сайті комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» до 04 березня 2020 року за посиланням: http://tourist.kr.ua/index.php/news-2.

Вітаємо з Днем народження!!!

Рейтинг користувача:  / 0

У цей  день колектив комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» надсилає Вам,  Олександре  Володимировичу, найщиріші побажання здоров’я, щастя, радості та миру!

 

Нехай Ваш дім повниться добром, благополуччям та всілякими благами, а будь-які повороти долі завжди відкривають лише нові обрії майбутніх перспектив, пов’язаних із розвитком Кіровоградщини та власним особистим щастям!
Хай Вас підтримують та надихають рідні люди, розуміють та допомагають колеги та партнери, а доля збагачує Вас життєвою мудрістю, енергією, натхненням та радістю сьогодення!

З Днем народження!!!

Щиро вдячні Вам за активну участь
у житті позашкілля Кіровоградщини, допомогу у проведенні обласних та  Всеукраїнських масових заходів, сприяння модернізації матеріальної бази закладу.

 

Сторінка 1 з 145

Scroll to top