Юні скелелази Кіровоградщини змагалися на Чемпіонаті України зі скелелазіння серед закладів позашкільної освіти (швидкість, трудність, багатоборство)

Рейтинг користувача:  / 0
ГіршийКращий 

25-28 листопада 2021 року в м. Кременчук Полтавської області відбувся чемпіонат України зі скелелазіння серед закладів позашкільної освіти (вид програми швидкість, трудність і багатоборство).

В змаганнях прийняли участь 302 найсильніших спортсмена  із Дніпропетровської, Донецької, Кіровоградської, Полтавська областей  та м. Київ.  

Кіровоградщину на змаганнях представляли 38 вихованців комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді»; комунального закладу «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа № 1 Кропивницької міської ради»,  комунального закладу «Центральноукраїнський ліцей-інтернат спортивного профілю Кіровоградської обласної ради» та Суботцівський центр дитячої та юнацької творчості Суботцівської сільської ради Кропивницького району.

Призерами чемпіонату України зі скелелазіння в особистому заліку стали:

в групі 2012-2013 років народження:

Дарина Сало (КЗ «КОЦТКЕУМ») - 2 місце в швидкості, 3 місце - багатоборство;

Тимофій Дученко (КЗ «КОЦТКЕУМ») - 3 місце за програмою трудність;

в групі 2010-2011 років народження:

Євгенія Рижко (КЗ «КДЮСШ№1КРМ»)  - 2 місце в швидкості, 2 місце - багатоборство ;

Анна Сугак (Центральноукраїнський ліцей-інтернат спортивного профілю)  - 3 місце в швидкості;   

в групі 2008-2009 років народження:

Олексій Луценко (КЗ «КДЮСШ№1КРМ»)  - 3 місце в швидкості, 3 місце - трудність, 3 місце - багатоборство;

Катерина Рябоштан (КЗ «КОЦТКЕУМ»)  - 1 місце в швидкості, 2 місце - багатоборство;

в групі 2006-2007 років народження:

Уляна Русінська (КЗ «КОЦТКЕУМ»)  - 3 місце в швидкості, 3 місце - багатоборство;

Олександр Довгань (КЗ «КОЦТКЕУМ»)  -3 місце в швидкості.

В командному заліку серед закладів позашкільної освіти команда Кіровоградської області вибороли 1 перше, 3 других і 3 третіх місць серед різних вікових груп.

Призери  нагороджені медалями та дипломами Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти та науки України та подарунками від інтернет-магазину Alp.com.ua - спорядження для туризму  

Готували спортсменів до змагань тренери: Микола Побережець, Валентина Русінова, Юрій Побережець, Дмитро Підвальнюк та Віталій Воровський.

 

 

Scroll to top