Закінчується прийом робіт обласного етапу Всеукраїнської експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина – Україна»

Рейтинг користувача:  / 4
ГіршийКращий 

 

Комунальний заклад «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» проводить обласний етап Всеукраїнської експедиції учнівської «Моя Батьківщина – Україна» згідно Умов.

Умови обласного етапу Всеукраїнської експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина – Україна»

Експедиція проводиться щороку і носить довгостроковий характер.

До участі в Експедиції запрошуються учні 8-11 класів закладів загальної середньої освіти, вихованці закладів позашкільної освіти, а також дитячі громадські об’єднання та організації, клуби за місцем проживання та окремі їх вихованці відповідного віку.

Учасники експедиції «Моя Батьківщина – Україна» проводять краєзнавчу, пошукову, науково-дослідницьку роботу, збирають емпіричні дані, фактичний матеріал, статистичну інформацію під час походів, експедицій, роботи в бібліотеках та архівах, а також під час тематичних змін у дитячих закладах оздоровлення та відпочинку.

Експедиція «Моя Батьківщина – Україна» проводиться за такими напрямами:

«Духовна спадщина мого народу».

«Козацькому роду нема переводу».

«Із батьківської криниці».

«З попелу забуття».

«Геологічними стежками України».

«Географія рідного краю».

Для участі в обласному етапі необхідно до 01 листопада 2021 року направити кращі роботи із супроводжуючими документами на адресу комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» tourist_kir@ukr.net.

Кращі роботи обласного етапу Експедиції направляються на Всеукраїнський етап Експедиції (по одній роботі з кожного напряму) до 25 грудня поточного року.

Scroll to top