Відбулися змагання юних скелелазів Кіровоградщини присвячені Дню міста Кропивницького

Рейтинг користувача:  / 0
ГіршийКращий 

18 вересня 2021 року на території комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» відбувся відкритий чемпіонат міста Кропивницького зі скелелазіння присвяченого Дню міста в програмі швидкість.

Чемпіонат проводили управління молоді та спорту Кропивницької міської ради,  комунальний заклад «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді»  та відокремлений підрозділ Федерації альпінізму і скелелазіння України  в Кіровоградській області.

В змаганнях на швидкість взяли участь 85  спортсменів вихованці комунальних закладів «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді», «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа № 1 міської ради міста Кропивницького», «Центральноукраїнський ліцей-інтернат спортивного профілю Кіровоградської обласної ради» та туристських гуртків, що діють на базі закладів освіти Дмитрівської, Кропивницької, Олександрійської, Побузької та Суботцівської територіальних громад.

 

Призерами в лазінні на швидкість серед юнаків та дівчат стали:

у групі 2007 року народження і старші:

     Серед юнаків   1. Довгань Олександр м. Кропивницький

                               2. Луценко Максим м. Кропивницький                            

                               3. Нікітін Денис Суботцівська громада

     Серед дівчат    1. Ратушнюк Аліна Суботцівська громада

                               2. Русінська Ул'яна м. Кропивницький

                               3. Калмикова Олександра м. Кропивницький

 

у групі 2008-2009 років народження:

      Серед юнаків   1. Радіюк Артур Дмитрівська громада

                             2. Лантух Володимир Дмитрівська громада

                             3. Попов Захар м. Олександрія

      Серед дівчат:1. Рябоштан Катерина м. Кропивницький

                        2. Сухомлинська Ксенія «Центральноукраїнський ліцей-інтернат спортивного профілю Кіровоградської обласної ради» 

                        3. Опришко Мєраль Побузька громада.

 

у групі 2010-2011 років народження:

      Серед юнаків   1. Гриценко Максим м. Олександрія

                             2. Іщенко Андрій м. Кропивницький

                            3. Шершель Данеїл м. Кропивницький

      Серед дівчат    1. Довгань Оксана м. Кропивницький

                             2. Рижко Євгенія м. Кропивницький.

                             3.Сугак Анна «Центральноукраїнський ліцей-інтернат спортивного профілю Кіровоградської обласної ради»

у групі 2012 року народження і молодші:

      Серед юнаків   1. Вовчик Андрій м. Кропивницький.

                             2. Кучеренко Михайло м. Олександрія

                            3. Лозовій Ярослав м. Кропивницький

                            3. Неживець Іван м. Кропивницький

      Серед дівчат   1. Сало Дар’я м. Кропивницький.

                            2. Кобжецька Ярослава  Суботцівська громада

                            3. Полякова Софія м. Кропивницький.

У змаганнях взяли участь  7 вихованців гуртка «Скелелазіння» комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді»  і всі потрапили до  медального заліку!

І місце здобули: Довгань Олександр, Довгань Оксана, Рябоштан Катерина, Сало Даша.

ІІ місце: Русінська Ульяна, Іщенко Андрій.

ІІІ місце: Шершель Даниїл.                     

Призери змагань нагороджені управління молоді та спорту Кропивницької міської ради.

Готували спортсменів до змагань тренери: Микола Побережець, Юрій Побережець, Валентина Русінова, Сергій Ізмайлов. Володимир Дьячков, Віталій Воровський, Дмитро Підвальнюк та Анатолій Дудкін.

Щиро вітаю переможців і призерів змагань, їх тренерів!!!

Ви найкращі!!!

 

Scroll to top