17-25 ЛИПНЯ ВІДБУЛИСЬ НАВЧАЛЬНО-ТРЕНУВАЛЬНІ ЗБОРИ ЗІ СКЕЛЕЛАЗІННЯ В МІСТІ ОДЕСА

Рейтинг користувача:  / 0
ГіршийКращий 

На узбережжі Чорного моря пройшли навчально-тренувальні збори гуртків «Скелелазіння» та «Гірський туризм» комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді». Вихованці гуртків поєднали оздоровлення на морі та щоденні тренування на свіжому повітрі.

Збори проходили з 17 по 25 липня 2021 року в місті Одеса для підготовки вихованців до Всеукраїнських змагань зі скелелазіння.

Керівником навчально-тренувальних зборів була досвідчений керівник гуртків Центру туризму Русінова Валентина Миколаївна. У навчально-тренувальних зборах взяли участь вихованці різних вікових категорій – від молодших до старших та їх батьки.

Вихованці гуртків вдосконалювали туристські навички, встановлювали намети, організовували життя в наметовому містечку.

Під час зборів діти мали змогу тренуватися на скалодромі поряд (та перейняти досвід) з чемпіоном світу з скелелазіння (трудність) та льодолазіння Кривошейцевим Євгеном.

Поряд з змістовними і продуктивними тренуваннями діти оздоровилися, відпочили та мали цікаве дозвілля. Всі діти отримали незабутні враження і з нетерпінням чекають початку занять і нового навчального року.

Scroll to top