Підбито підсумки Всеукраїнських туристських змагань, що відбулися на Кіровоградщині

Рейтинг користувача:  / 0
ГіршийКращий 

З 6 по 9 липня 2021 року у м. Світловодськ відбулися ювілейний 50-й Чемпіонат України серед юнаків з пішохідного туризму та 7-й Чемпіонат України серед юнаків з велосипедного туризму. У змаганнях взяли участь 32 команди, близько 400 учасників з областей, міста Києва та з Українського державного центру національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді. Наметове містечко учасників змагань було розташовано на території Світловодської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату І-ІІ ступенів №2.

 

 

Організаторами змагань стали Міністерство освіти і науки України, Міністерство молоді та спорту України, Український державний центр національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді, департамент освіти і науки Кіровоградської облдержадміністрації, спільно з комунальним закладом «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» та Федерацією спортивного туризму України за підтримки Кіровоградської обласної державної адміністрації, Кіровоградської обласної ради, депутата Кіровоградської обласної ради Медяника Олега  Григоровича,  Олександрійської районної державної адміністрації, Олександрійської районної ради, Світловодської міської ради

 Організатори змагань вдячні всім хто долучився до проведення змагань і організації наметового містечка учасників, а саме  Головному управлінню Національної поліції  в Кіровоградській області, управління патрульної поліції в області головному управлінню ДСНС України в Кіровоградській області, департаменту охорони здоров’я  облдержадміністрації, та підрозділам у м. Світловодськ.

Команди Кіровоградської області вибороли з пішохідного туризму - 15 загальнокомандне місце; велосипедного туризму: в особисто-командному заліку – 6 та 11 місце, в загальному заліку 8 та 10 місця.  В особистому заліку на Чемпіонаті України з велосипедного туризму вихованці комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» Шаповал Аким на дистанції «Тріал» посів 4 місце, «Кросс» - 2 місце; Кучеренко Євгенія – на дистанції «Кросс» - 3 місце.

З протоколами змагань можна ознайомитися за посиланням……

 

 

 

Scroll to top