Як туристи святкували День Державного прапора!

Рейтинг користувача:  / 0
ГіршийКращий 

     21 серпня кіровоградці разом з усією Україною святкують День Державного прапора.  Це свято важливе для нас, а для молодого покоління особливо, зважаючи на те, що це не просто святковий день, а можливість у такий важкий час для країни показати усьому світу (особливо країні агресору), як ми шануємо українську символіку, багатовікову історію нашого державотворення і з якою любов’ю ставимося до державних символів України.

     Сьогодні на площі Героїв Майдану за підтримки заступника голови Кіровоградської обласної державної адміністрації Віти Атаманчук позашкільними закладами області для учнівської молоді міста Кіровограда була організована обласна акція «Діти за мир в Україні». Комунальний заклад «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді»  також долучився до її організації, адже має до цього безпосереднє відношення, оскільки на базі закладу відкритий координаційний центр військово-патріотичного виховання, силами якого було проведено чимало патріотичних заходів для дітей. Інструктори туризму, фахівці своєї справи, для всіх бажаючих облаштували мотузковий парк із смугою перешкод, який миттєво привернув увагу відвідувачів: і дівчатка, і хлопчики попри всі труднощі намагались подолати обладнаний етап, також була підготовлена фотовиставка з найкращими роботами юних туристів-краєзнавців, які презентували красу, велич і неосяжність нашої неньки України.

     Організована акція дала змогу молоді донести, що Державний прапор – це не просто символ країни, це символ, який є втіленням національної єдності, честі та гідності, традицій історії та сьогодення. 

Scroll to top