Підбито підсумки ІІІ Чемпіонату області з велосипедного туризму

Рейтинг користувача:  / 1
ГіршийКращий 

Дитячо-юнацький велотуристичний сезон 2021 року відкрився ІІІ Чемпіонатом області зі спортивного туризму-велосипедний туризм серед школярів та вихованців закладів позашкільної освіти, що провів 27 березня  2021 року комунальний заклад «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» у Кропивницькому. Змагання проводилися в особисто-командному заліку на дистанціях ІІ класу «Велокрос» та «Фігурне водіння велосипеда». У змаганнях взяли участь команди закладів загальної середньої освіти, позашкільних навчальних закладів Великосеверинівської, Катеринівської, Кропивницької, Мар’янівської, Новгородківської, Петрівської, Олександрійської, Світловодської, Соколівської територіальних громад,  комунального  закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді», комунального позашкільного навчального закладу «Центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді «Мандрівник» Криворізької міської ради, Льотної академії Національного авіаційного університету, Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка та  дорослі. Змагання проводяться у трьох вікових групах:2004 - 2006 років народження – старша група; 2007 - 2009 років народження – молодша група; 2003 року і старші - дорослі.

У командному заліку перемогу здобули:

Старша вікова група:

1. Команда Світловодської територіальної громади/ відділення комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» у м. Світловодськ у складі Шаповала Акіма/ Тихоненка Єгора (тренер Антон Пустовіт);

2.Команда Соколівської територіальної громади у складі Романенка Максима/ Тимофеєнка Кирила (тренер Сергій Смутко, Віктор Тарасенко);

3.Команда комунального позашкільного навчального закладу «Центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді «Мандрівник» Криворізької міської ради у складі Лагунова Єгора/Пижик Марії (тренер Андрій Педченко).

Молодша вікова група:

1. Команда Світловодської територіальної громади/ відділення комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» у м. Світловодськ у складі Осадчій Артем/ Астахов Даніїл (тренер Антон Пустовіт);

2. Команда комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді»  у складі Колтунова Костянтина/Куценка Віталія (тренер Максим Гуцалюк);

3. Команда Великосеверинівської територіальної громади у складі Ушакова Івана/ Пухальського Олександра (тренер Віталій Дубовий).

 

Протоколи за посиланням......

 

Scroll to top