Запрошуємо на презентацію монографії «Пошуки туристської привабливості Кіровоградської області: наукові розвідки»

Рейтинг користувача:  / 0
ГіршийКращий 

11 березня 2021 року о 14.00 на базі обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Д.Чижевського відбудеться презентація монографії «Пошуки туристської привабливості Кіровоградської області: наукові розвідки» (колектив авторів під загальною редакцією доктора географічних наук О.В. Колотухи).

Автори представлять монографію, в якій розглядаються теоретичні засади створення туристсько-рекреаційних кластерів, економічні проблеми туризму, менеджмент та маркетинг в туризмі, питання щодо географічних аспектів туризмі та рекреації, екологічні аспекти туризму та рекреації, екологічні аспекти туризму Кіровоградської області, наукові засади краєзнавчого туризму з метою наукових розвідок щодо пошуків туристської привабливості Кіровоградщини.

Також авторами визначені соціальні інновації та соціально-економічні фактори розвитку туризму та рекреації в Кіровоградській області, визначені туристсько-краєзнавчі можливості області зі здійснення пішохідних туристських походів та походів з інших видів туризму.

Дана монографія та її презентація буде цікава науковцям, широкому загалу фахівців з туризму, керівникам туристсько-краєзнавчих об’єднань учнівської молоді, студентам туристичних, географічних та історичних спеціальностей, краєзнавцям та туристам-спортсменам.

Запрошуємо всіх бажаючих відвідати презентацію вищезазначеного видання!

Scroll to top