Підбито підсумки І етапу змагань з туристських спортивних походів серед учнівської та студентської молоді Кіровоградщини у 2019/2020

Рейтинг користувача:  / 2
ГіршийКращий 

Переможцями  І етапу змагань з туристських спортивних походів серед учнівської та студентської молоді Кіровоградщини у 2019/2020 навчальному році у загальному заліку стали:

Пішохідний туризм (ступеневі походи)

ІІІ ступінь

І місце – вихованці комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді»  (керівник групи – СІЛЬЧЕНКО Ігор);

ІІ ступінь

І місце – вихованці Олександрійського будинку дитячої та юнацької творчості  Олександрійської міської ради (керівник групи – КОРНІЄНКО Віктор).

ІІ місце – учні Тарасівської філії комунального закладу «Новгородківський навчально-виховний комплекс імені заслуженого вчителя України П.Ф. Козуля «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Новгородківської районної ради Кіровоградської області»  (керівник групи – СКОРОХІД В’ячеслав);

ІІІ місце – вихованці Олександрійського будинку дитячої та юнацької творчості Олександрійської міської ради (керівник групи – СОВЕНКО  Володимир).

ІІІ місце – учні комунального закладу «Великосеверинівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, Позашкільний центр» Великосеверинівської сільської ради Кропивницького району (керівник групи – ДУБОВИЙ Віталій).

І ступінь

І місце – вихованці Благовіщенського районного центру дитячої та юнацької творчості Благовіщенської районної ради (керівник групи – ГОЛОВКО Сергій);

ІІ місце ­– вихованці Петрівського центру дитячої та юнацької творчості Петрівської районної ради (керівник групи – ЯКИМОВИЧ Володимир);

ІІІ місце – вихованці Благовіщенського районного центру дитячої та юнацької творчості Благовіщенської районної ради (керівник групи – Головко Сергій).

Водний туризм

І місце – учні комунального закладу «Великосеверинівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів , Позашкільний центр» Великосеверинівської сільської ради Кропивницького району (керівник групи – СІЛЬЧЕНКО Ігор);

ІІ місце ­– вихованці комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» керівник групи – НАЗАРЕНКО Данило)

Scroll to top