Про підсумки обласного туристсько-краєзнавчого фотоконкурсу «Туризм нас єднає»

Рейтинг користувача:  / 0
ГіршийКращий 

Протягом 2020 року проведено обласний туристсько-краєзнавчий фотоконкурс «Туризм нас єднає». 238 світлин надійшло на адресу обласного центру туризму для участі в щорічному фотоконкурсі «Туризм нас єднає».

На підставі протоколів головної суддівської колегії, що розглянула фотороботи у січні 2021 року, переможцями та призерами обласного туристсько-краєзнавчого фотоконкурсу «Туризм нас єднає» 2020 року визнано у номінаціях:

«Люби і знай свій рідний край»:

І місце-НАЙДА Влада Вікторівна, учениця Софіївської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Компаніївської селищної ради Кіровоградської області, за фотороботу «Гармонія природи і душі»;

ІІ місце- СИВОЛАПЕНКО Анастасія Ігорівна,вихованка комунального закладу «Центр позашкільної освіти» Дмитрівської сільської ради Знам'янського району Кіровоградської області, за фотороботу «Богоявленський монастир с. Диківка»;

ІІІ місце- КОВАЛЬ Кіра Сергіївна, учениця Ліцею «Нова школа» Катеринівської сільської ради Кропивницького району Кіровоградської області, за фотороботу «Ой, на Івана купала...»;

 «Наші мандри»:

І місце- КАПРІОЛ Ростислав Олександрович, вихованець Онуфріївського районного центру дитячої та юнацької творчості Онуфріївської районної ради Кіровоградської області, за фотороботу «В колі друзів»;

ІІ місце- ДІОРДІЄВ Євгеній Петрович, вихованець Вільшанського центру дитячої та юнацької творчості Вільшанської селищної ради, за фотороботу «Похід по Південному Бугу!»;

ІІІ місце- ГОЛУБ’ЄВА Марія Олександрівна, учениця комунального закладу «Великосеверинівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, позашкільний центр» Великосеверинівської сільської ради Кропивницького району Кіровоградської області, за фотороботу «Перешкоди на Шляху»;

«Майбутні захисники України»:

І місце -БОНДАРЕНКО Єгор Іванович, вихованець комунального закладу «Станція юних техніків» Кіровоградської міської ради, за фотороботу «Рівняйсь! Струнко!»;

ІІ місце- БОНДАРЕНКО Єгор Іванович, вихованець комунального закладу «Станція юних техніків» Кіровоградської міської ради, за фотороботу «Сміливий захисник»;

ІІІ місце-ШВЕЦЬ Ярослав Михайлович, учень комунального закладу «Петрівське навчально-виховне об'єднання «загальноосвітня школа  
І-ІІІ ступенів – гімназія» Петрівської селищної ради Петрівського району Кіровоградської області, за фотороботу «Майбутнє в надійних руках-2»;

«Дивосвіт природи»:

І місце- БОЛДИЧ Поліна Русланівна, учениця Опорного навчального закладу «Трепівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Суботцівської сільської ради Кропивницького району Кіровоградської області», за фотороботу «Буцький каньйон»;

ІІ місце- ПОЛТОРАК Марія Вікторівна, вихованка комунального закладу «Станція юних техніків Кіровоградської міської ради», за фотороботу «Два світи»;

ІІІ місце - САЛТАН Лілія Михайлівна, учениця філії «Степанівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів» комунального закладу «Устинівське навчально-виховне об'єднання «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Устинівської районної ради Кіровоградської області, за фотороботу «Небесний намет»;

«Заповідними стежками малої Батьківщини»:

І місце -ГРИЩУК Софія Володимирівна, учениця навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 – гімназія» Знам'янської міської ради Кіровоградської області, за фотороботу «Урочища Каскади  с. Злинка»;

ІІ місце- КУЗІВ Тимур Богданович, учень комунального закладу «Соколівське навчально-виховне об’єднання «Загальноосвітня школа  
І-ІІІ ступенів. Позашкільний центр» Соколівської сільської ради Кіровоградського району Кіровоградської області», за фотороботу «І страшно, і красиво»;

ІІІ місце- ТРЕШКО Антон Юрійович, вихованець Вільшанського центру дитячої та юнацької творчості Вільшанської селищної ради, за фотороботу «Подорож по Синюсі»;

«Туристичний портрет»:

І місце-РИБАЛКО Вероніка Олександрівна, учениця комунального закладу «Навчально-виховне об’єднання «Загальноосвітній навчальний заклад  І-ІІІ ступенів № 20 – дитячий юнацький центр «Сузір’я» Кіровоградської міської ради Кіровоградської області», за фотороботу «За грибами»;

ІІ місце-ОПРЯ Олександр Володимирович, вихованець Вільшанського центру дитячої та юнацької творчості Вільшанської селищної ради, за фотороботу «Подолання перешкод»;

ІІІ місце- ЧЕРЕВИК Михайло Вадимович, вихованець Центру військово-патріотичного виховання Світловодської міської ради, за фотороботу «Коли в поході харчі закінчились».

Scroll to top