Підбито підсумки проведення Кубку області зі спортивного орієнтування 2020 року

Рейтинг користувача:  / 0
ГіршийКращий 

 

Підбито підсумки Кубка області зі спортивного орієнтування 2020 року, що відбувся у м. Кропивницький 20 вересня 2020 року.

На підставі протоколів головної суддівської колегії Кубку області зі спортивного орієнтування переможцями змагань визнані та нагороджені Диплом департаменту освіти і  науки облдержадміністрації:

у групі Д-10

І місце – Гаджахмедова Маргарита, вихованка Знам'янського районного центру дитячої та юнацької творчості;

ІІ місце – Мойса Анастасія, учениця Івангородської філії комунального закладу «Олександрівське навчально-виховне об’єднання  № 2» Олександрівської районної ради;

ІІІ місце – Коновалова Олєкса, вихованка комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді».

у групі Д-12

І місце – Кравченко Анастасія, ученицю Івангородської філії комунального закладу «Олександрівське навчально-виховне об’єднання  № 2» Олександрівської районної ради;

ІІ місце – Мішуткіна Анастасія, учениця опорного навчального закладу «Дмитрівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів  імені  Т. Г. Шевченка» Дмитрівської сільської ради;       

ІІІ місце – Селяніна Аріна, учениця опорного навчального закладу «Дмитрівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Т. Г. Шевченка» Дмитрівської сільської ради.      

у групі Д-14

І місце – Щупка Аліна, вихованка Знам'янського районного центру дитячої та юнацької творчості;

ІІ місце – Заєць Наілія, вихованка Центру військово-патріотичного виховання, м. Світловодськ;

ІІІ місце – Кіслінська Владислава, учениця філії «Володимирівська загальноосвітня школа» опорного навчального закладу «Мошоринська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Знам'янської районної ради;

у групі Д-16

І місце – Зарудня Дарина, вихованка комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді»;

ІІ місце – Черевко Наталія, учениця опорного навчального закладу «Дмитрівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Т. Г. Шевченка» Дмитрівської сільської ради;       

ІІІ місце – Громова Анна, учениця Тарасівської філії комунального закладу «Новгородківський навчально-виховний комплекс імені заслуженого вчителя України П.Ф. Козуля «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад» Новгородківської районної ради

у групі Д-18

І місце – Собчук Анна, вихованка комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді»;

ІІ місце – Ігнатенко Софія, учениця Тарасівської філії комунального закладу «Новгородківський навчально-виховний комплекс імені заслуженого вчителя України П.Ф. Козуля «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад» Новгородківської районної ради

у групі Ч-10

І місце – Бабич Захар, вихованець Центру військово-патріотичного виховання, м. Світловодськ;

ІІ місце – Мироненко Віталій, учень опорного навчального закладу «Дмитрівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Т. Г. Шевченка» Дмитрівської сільської ради;

ІІІ місце – Сахаров Марк, вихованець Центру військово-патріотичного виховання, м. Світловодськ

у групі Ч-12

І місце – Мусенко Рустам, учень опорного навчального закладу «Дмитрівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Т. Г. Шевченка» Дмитрівської сільської ради;

ІІ місце – Собчук Іван, вихованець комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді»;

ІІІ місце – Чернецький Євген, учень Тарасівської філії комунального закладу «Новгородківський навчально-виховний комплекс імені заслуженого вчителя України П.Ф. Козуля «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад» Новгородківської районної ради

у групі Ч-14

І місце – Кондратенко Максим, вихованець комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді»;

ІІ місце – Середа Леонід, учень Тарасівської філії комунального закладу «Новгородківський навчально-виховний комплекс імені заслуженого вчителя України П.Ф. Козуля «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад» Новгородківської районної ради;

ІІІ місце – Бондаренко Артем, учень філії «Володимирівська загальноосвітня школа» опорного навчального закладу «Мошоринська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Знам'янської районної ради.

у групі Ч-16

І місце – Середа Олексій, учень Тарасівської філії комунального закладу «Новгородківський навчально-виховний комплекс імені заслуженого вчителя України П.Ф. Козуля «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад» Новгородківської районної ради;

ІІ місце – Волошин Володимир, учень Тарасівської філії комунального закладу «Новгородківський навчально-виховний комплекс імені заслуженого вчителя України П.Ф. Козуля «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад» Новгородківської районної ради;

ІІІ місце – Бабаченко Костянтин, учень комунального закладу «Центральноукраїнський ліцей-інтернат спортивного профілю Кіровоградської обласної ради».

Scroll to top