Про проведення у 2021 році обласного етапу заочного конкурсу звітів про роботу роїв Всеукраїнської дитячо-юнацької гри «Сокіл» («Джура») (молодша вікова група)

Рейтинг користувача:  / 0
ГіршийКращий 

Комунальний заклад «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» в 2021 році проводить І (обласний) етап Всеукраїнського заочного конкурсу звітів про роботу роїв Всеукраїнської  дитячо-юнацької гри «Сокіл» («Джура») для роїв молодшої вікової групи (6-10 років, козачата, «новаки»).

Для участі в І обласному етапі Конкурсу необхідно до 06 квітня 2021 року надіслати на електронну адресу комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» tourist_kir@ukr.net кращі матеріали з обов’язковим посиланням на інтернет-ресурси, на яких розміщені звіти про роботу роїв, згідно з умовами Конкурсу. Звертаємо увагу на дотримання Умов проведення Конкурсу, а саме вікової категорії учасників.

Просимо сприяти участі роїв молодшої вікової групи в обласному етапі заочного Конкурсу

Додаткова інформація за телефонами: 339500 або 0990272004 Савранський Євген Олександрович– завідувач національно-патріотичним відділом комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді».

Додаткова інформація щодо конкурсу за посиланням.....

Scroll to top