Про проведення обласного етапу фотовиставки до Дня Соборності України: «Україна - це ми!» в 2021 році у форматі онлайн

Рейтинг користувача:  / 3
ГіршийКращий 

 

У січні 2021 року комунальний заклад «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» проводить обласний етап фотовиставки до Дня Соборності України: «Україна - це ми!»  (далі - Фотовиставка).

Учасниками Фотовиставки можуть бути окремі учні, вихованці, слухачі, учнівські колективи, гуртки, об’єднання, заклади освіти України, дитячі громадські організацій тощо.

Фотовиставка проводиться в ІІ етапи – обласний та Всеукраїнський. При надсиланні (виставлені на сайті, сторінці у мережі Facebook) фоторобіт учасники обов’язково мають вказати:

- назву фотовиставки (конкурсу);

- автора або назву колективу;

- повну назву освітнього закладу, громадської організації;

- привітання до Дня Соборності України іншим учасникам;

- #Україна_це_ми , #УДЦНПВ ;

- за бажанням учасники можуть додати анотацію про історію Дня Соборності України, концепцію роботи та/або власні дослідження.

Фото мають бути якісні та не порушувати авторське право.

Матеріали переможців обласного етапу Фотовиставки будуть розміщені на сайті та сторінці Facebook комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді».

Роботи  переможців обласного етапу Фотовиставки будуть направлені до Українського державного центру національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді  для участі у Всеукраїнській фотовиставці до Дня Соборності України.

Фотографії, анотація (описова частина, що розповідає коротку історію або концепцію роботи у довільній формі), привітання, заявка за встановленим зразком, яка заповнюється без скорочень та абревіатур для обласного етапу надсилається на електронну адресу КЗ «КОЦТКЕУМ»: tourist_kir@ukr.net  до 20 січня 2021 року.

Умови проведення  обласного етапу фотовиставки до Дня  Соборності України: «Україна – це ми!» …….

 

Scroll to top