17 грудня 2020 року віддулася онлайн нарада–семінар керівників краєзнавчих та національно патріотичних гуртків закладів освіти Кіровоградщини

Рейтинг користувача:  / 0
ГіршийКращий 

Працівники комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» провів  17 грудня 2020 року онлайн нараду-семінар із керівниками краєзнавчих та національно-патріотичних гуртків закладів освіти області  за допомогою сервісу ZOOM.

Відкрив нараду директор центру, голова постійної комісії Кіровоградської обласної з питань освіти, науки, культури, туризму, спорту, у справах сім'ї, молодіжної політики Андрій Лісота. Продовжили роботу працівники відділів краєзнавства та національно-патріотичного виховання  центру начолі з завідуючими Оксаною Каргополовою та Євгеном Савранським. У нараді взяли участь 50 керівників гуртків краєзнавчого та національно-патріотичного напрямків, організатори Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») у закладах освіти області.

Під час наради семінару було здійснено аналіз проведених краєзнавчих заходів, умови розвитку національно-патріотичного напрямку роботи у закладах освіти Кіровоградської області у 2021 році, плани проведення масових заходів з учнівською молоддю на 2021 рік. Обговорено участь учнівської молоді області  у Всеукраїнських краєзнавчих конференціях, створення куренів гри «Сокіл» («Джура») у закладах освіти області

Керівники гуртків взяли участь у практикумі з підготовки відеоробіт як підсумку проведених заходів.

За сприяння виховника гри «Сокіл» («Джура»), керівника гуртка центру туризму Дмитра Чорнолуцького учасники семінару опрацювали Правила та умови проведення змагань і конкурсів ІІІ (Всеукраїнського) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)».

Scroll to top