Проводимо обласний туристсько-краєзнавчий фотоконкурс «Туризм нас єднає»

Рейтинг користувача:  / 1
ГіршийКращий 

Комунальний заклад «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» проводить дистанційно  обласний туристсько-краєзнавчий фотоконкурс «Туризм нас єднає».

До участі у конкурсі запрошуються учні закладів загальної середньої освіти, вихованці закладів позашкільної освіти, учні та студенти навчальних закладів професійно-технічної та вищої освіти, а також представники дитячих громадських об’єднань, організацій та клубів за місцем проживання. Вік учасників - до 21 року.

Номінації конкурсу:

Дивосвіт природи (пейзажні фотографії та окремі фрагменти природи різних регіонів) - не більше 2 фотознімків;

Наші мандри (фотографії про спортивний туризм, різні ситуації, які відображають дух, складність, унікальність мандрівки та єднання людей під час подорожі) - не більше 3 фотознімків;

Люби і знай свій рідний край (фотороботи про традиційні свята, обряди, побутову культуру, народні ремесла, народну творчість, народні ігри та забави, розвиток культурної спадщини та архітектури вашого регіону: храми, маєтки, парки, пам’ятники, садиби тощо, а також світлини, на яких зафіксовані цікаві з історико-краєзнавчої точки зору об’єкти (млини, будинки, скульптури, будівлі тощо), які пов’язані з історичним розвитком краю та видатними людьми тощо - не більше 3 фотознімків.

Заповідними стежками малої Батьківщини (фото повинні відображати місце, час і мету краєзнавчої подорожі, визначні історико-культурні місця, природу рідного краю та її пам’ятки, унікальні ландшафти вашого регіону тощо) - не більше 2 фотознімків.

Майбутні захисники України (фото відображають участь у заходах військово-патріотичного та національно-патріотичного спрямування, підготовку до захисту України) - не більше 3 фотознімків.

Туристичний портрет (фотографія як вираз обличчя юного туриста (туристки), що долає різні складнощі під час подорожі) - не більше 2 фотознімків.

Роботи для участі  Конкурсі необхідно надіслати до 10 грудня 2020 року  з супровідним листом та анкетами до них на адресу комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» (25009, м. Кропивницький, вул. Соколівська, 2) та електронний варіант робіт та анкети до неї (у обов’язковому порядку) на електронну пошту закладу – tourist_kir@ukr.net із зазначенням теми листа «Туризм нас єднає».

Роботи, представлені на фотоконкурс, повинні висвітлювати туризм як форму активного відпочинку з елементами спорту, цікаві події, що відбуваються під час подорожей, походів, туристсько-краєзнавчу, пошуково-дослідницьку діяльність як форми вивчення рідного краю, його історії та культури, об'єктів природи району подорожі.

 Фотографії можуть бути як у чорно-білому, так і в кольоровому виконанні, розміром 21 х 30 см (формат А4).

Додаткова інформація за телефоном: 0660290027 Гуцалюк Максим Васильович – керівник гуртка КЗ «КОЦТКЕУМ».

Умови проведення обласного туристсько-краєзнавчого фотоконкурсу «Туризм нас єднає»…..


Scroll to top