Проводимо І (обласний) етап змагань з туристських спортивних походів учнівської та студентської молоді

Рейтинг користувача:  / 1
ГіршийКращий 

Нагадуємо!!! У листопаді – грудні 2020 року комунальний заклад «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» проводить І (обласний) етап змагань з туристських спортивних походів учнівської та студентської молоді.

У змаганнях можуть взяти участь групи учнівської та студентської молоді Кіровоградської області, які здійснили туристські спортивні походи відповідно до Інструкції щодо організації та проведення туристських спортивних походів з учнівською та студентською молоддю, затвердженої наказом Міністерства освіти і науки України від 02 жовтня 2014 року № 1124, зареєстрованої у Міністерстві юстиції України 27 жовтня 2014 року за № 1340/26117, з 31 серпня  2019 року до 1 вересня 2020 року.

До 15 грудня 2020 року чекаємо звіти на адресу комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» (м. Кропивницький, вул. Соколівська 2).

Надсилаються:

         - заявка на участь у змаганнях зі спортивних туристських походів;

         - звіти про походи;

         - оригінали маршрутних книжок (маршрутних листів);

         - ксерокопії студентських (учнівських) квитків учасників груп, які беруть участь в змаганнях серед студентської молоді.

Звіт про похід надсилається в друкованому вигляді та на електронному носії оформлений відповідно до Методичних рекомендацій щодо складання письмового звіту  про спортивний туристський похід.

Суддівство робіт триватиме до 14 січня 2021 року.

          Умови проведення І (обласного) етапу змагань з туристських спортивних походів  учнівської та студентської молоді ……  

Scroll to top