Юні краєзнавці з Кіровоградщини презентували свої дослідження на Всеукраїнській конференції онлайн

Рейтинг користувача:  / 0
ГіршийКращий 

13-15 листопада 2020 року у м. Миколаєві відбулась ХІ Всеукраїнська краєзнавча конференція учнівської молоді «Мій рідний край, моя земля очима сучасників» online.

Захід проводився Українським державним центром національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді, департаментом освіти і науки Миколаївської обласної державної адміністрації та Миколаївським обласним Центром національно-патріотичного виховання, туризму та краєзнавства учнівської молоді.

Робота секцій проводилась за такими напрямами: «Історичне краєзнавство», «Археологічне краєзнавство», «Етнографічне краєзнавство», «Екологічне краєзнавство», «Географічне краєзнавство та геологія», «Культура рідного краю та музейна справа».

Кіровоградщина була представлена найбільшою кількістю робіт за вель участі її представників у конференції: із шести надісланих було відібрано 5 робіт. Взяли участь 4 гуртківця із ЦДЮТ Світловодської міської ради. Керівником дитячої делегації став Маляренко Олександр Олександрович, який вже другий рік поспіль активно долучається до краєзнавчих заходів комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді».

Автором найкращої роботи став Вдовиченко Ашот, який отримав диплом на право друку у збірнику кращих робіт ХІ Всеукраїнської краєзнавчої конференції «Мій рідний край, моя земля очима сучасників» та сертифікат про участь.

Вітаємо нашу талановиту молодь і креативних завзятих керівників-краєзнавців, які їх виховують і надихають на активну діяльність.

Scroll to top