З 05 ПО 07 ЖОВТНЯ 2020 РОКУ ВІДБУВСЯ ОБЛАСНИЙ ОНЛАЙН СЕМІНАР-ПРАКТИКУМ ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ ПРЕДМЕТУ «ЗАХИСТ УКРАЇНИ» ТА ОРГАНІЗАТОРІВ ПАТРІОТИЧНОЇ РОБОТИ НА МІСЦЯХ

Рейтинг користувача:  / 0
ГіршийКращий 

З 05 по 07 жовтня 2020 року комунальний заклад «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» спільно з комунальним закладом «Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського» провів обласний семінар-практикум для вчителів предмету «Захист України» та організаторів патріотичної роботи на місцях у форматі онлайн.

У роботі онлайн семінару-практикуму взяли участь 40 учасників з різних куточків нашої області.

Також, взяли участь заступник голови координаційної ради з національно-патріотичного виховання Олег ВЄТРОВ, кандидат історичних наук, старший викладач кафедри теорії і методики середньої освіти комунального закладу «Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського» Юрій МИТРОФАНЕНКО, заступник директора комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» у м. Світловодську Віктор ДУДІН, керівник ГО «Центр медико-психологічної реабілітації КОМ-ПАС» Ганна КОЛЄВА.

Під час семінару з вчителями предмету «Захист України» та організаторами патріотичної роботи на місцях працювали інструктори – працівники комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді».

Учасники семінару відпрацювали спільно з інструкторами – працівниками відділення комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» у м. Світловодськ методику строєвої, тактичної, інженерної, фізичної та вогневої підготовки допризовної молоді. Ознайомилися з вимогами до організації національно-патріотичної роботи у закладах освіти Кіровоградщини, організацією роботи у рамках військово-патріотичної дитячо-юнацької гри «Сокіл» («Джура») та реалізації в області проєкту «Захисник Кіровоградщини»; можливістю національно-патріотичного виховання молоді засобами туризму та краєзнавства.

Протягом роботи семінару учасники засвоїли методику викладання предмету «Захист Вітчизни», дізнались та побачили спеціальне туристське спорядження та обладнання, опанували туристські вміння та навички, основи орієнтування на місцевості; засвоїли, оволоділи та удосконалили туристські навички щодо подолання природних перешкод.

Сучасною була і форма проведення заходу. Це – не тільки онлайн лекції та виступи, обговорення, а й найцікавіші веб-заняття, інтерактивні вправи та цікаві практичні завдання, навчальні відео, онлайн трансляції, тестування та робота на різних інтернет-платформах.

Кожен з учасників семінару мав змогу обмінятися враженнями, почути шляхи вирішення проблем та досягнення організації заходів з військово-патріотичного виховання та цивільного захисту у своїх навчальних закладах.

Всі учасники заходу отримають сертифікати комунального закладу «Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського» кількістю  20 навчальних годин!

Вітаємо з успішним завершенням навчання!

Scroll to top