Триває робота обласного онлайн семінару-практикуму для вчителів предмета «Захист України» та організаторів патріотичної роботи на місцях.

Рейтинг користувача:  / 0
ГіршийКращий 

Триває робота обласного онлайн семінару-практикуму для вчителів предмета «Захист України» та організаторів патріотичної роботи на місцях.

07 жовтня 2020 року

1.  Матеріали для перегляду, корисні посилання з теми: "Туристські вміння та навички"Інтелектуально-творча гра за методикою квестів «Пластун» -  основні організаційні моменти"

1. Гугл-презентація з відеоматеріалами

Посилання на презентацію

https://drive.google.com/file/d/1elJSxA2WbiVVmmyJD_se5DofI6JLk9cl/view

2.  Завдання для самостійної роботи:

2.1 Скласти орієнтовний план проведення інтелектуально-творчої гри за методикою квестів «Пластун»у вашому закладі (з запитаннями та завданнями).

2.2 Надішліть керівникам семінару на електронну пошту за адресою tourist_kir@ukr.net  (оформлення повинно відповідати загальним вимогам до написання випускних робіт; обов’язково зазначте ПІП, назву ЗЗСО, предмет, клас і тему).

2.  Матеріали для перегляду, корисні посилання з теми: "Вогнева підготовка молоді, як невід'ємна складова підготовки до служби в лавах ЗСУ"

2.1 Каталог Російської армії

https://drive.google.com/file/d/15hPAjgdcgrlzPaKtX6-jLEXNh5ClrnCM/view?usp=sharing

2.2 Пройдіть анкетування для учасників онлайн семінару за посиланям:

 https://docs.google.com/forms/d/1nwAA6iJ6uxw5z6WOCRCZKOAbCgBOuDbtOv52VJ_yYsA/edit?usp=sharing

3. Матеріали для перегляду, корисні посилання та практичні завдання з теми: Урок предмета «Захист України» – основна форма організації допризовної підготовки в закладах загальної середньої освіти

https://sites.google.com/koippo.in.ua/zahody2020/05-10-2020

4. Матеріали для перегляду, корисні посилання та практичні завдання з теми: "Методика розвитку фізичних якостей та військово-прикладних навичок учнів-допризовників"

https://sites.google.com/koippo.in.ua/zahody2020/05-10-2020

Шановні учасники, для подальшої роботи та обговорення з теми необхідно об 11,25 зайти в другу конференцію ZOOM. Ідентифікатор конференції: 5689298295 Код доступу: gDKx7v

Scroll to top