Запрошуємо туристські гуртки закладів освіти Кіровоградщини до участі у Спартакіаді КЗ «КОЦТКЕУМ» зі спортивного туризму

Рейтинг користувача:  / 0
ГіршийКращий 

4 жовтня 2020 року комунальний заклад «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» проводитиме Спартакіаду центру зі спортивного туризму (далі - Спартакіада).

Змагання проводитимуться у м. Кропивницький на території комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» (вул.. Соколівська, 2) та на території Парку Перемоги (Міський сад).

Заїзд команд до 9 години 04 жовтня 2020 року.

Програма змагань включає змагання на дистанціях:

-       змагання на дистанції «Командна смуга перешкод»;

-       змагання з водного туризму.

Запрошуємо до участі у змаганнях команди гуртків комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді», а також команди закладів освіти Кіровоградської області, туристичних клубів. Змагання проводитимуться за двома віковими  групами:

-       2006 - 2008 років народження – молодша група;

-       2003-2005 років народження – старша група;

Залік здійснюється у двох групах молодшій та старшій.

До участі в змаганнях допускаються по одній і більше команді від туристичного гуртка. Кожна команда повинна мати власну назву.

Склад команди для кожної групи – 4 чоловіки (в тому числі не менше однієї дівчини).

Заявки на участь у змаганнях Спартакіади подаються до туристсько-спортивного відділу комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» до 02 жовтня 2020 року електрону адресу центру tourist_kir@ukr.net  та за посиланням

Іменна заявка від команди встановленого зразку подається на місці змагань.

Умови дистанцій Спартакіади за посиланням…..

Scroll to top