Збираємо матеріали для музею історії дитячого туризму Кіровоградщини

Рейтинг користувача:  / 0
ГіршийКращий 

Уся туристська спільнота 27 вересня святкує Всесвітній День туризму!

З такої нагоди в комунальному закладі «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» проходить збір унікальних матеріалів, колекцій, відомостей про людей, які мають відношення до туризму, досягнень туристсько-краєзнавчого активу Кіровоградської області періоду 1948-1999 років.

Так, Гайда Лариса Анатоліївна, Почесний краєзнавець України, засновник музею історії освіти Кіровоградщини, історик, музеєзнавець, залишила у спадок музею свої методичні напрацювання з туристської тематики, рюкзаки, з якими пройшла безліч походів, особисті речі, серед яких безцінні фотоматеріали, карти, ремнабір, книги, нагороди тощо.

 

Лариса Анатоліївна довгий період працювала в обласній станції туристів, очолювала відділ краєзнавства і паралельно 15 років була керівником гуртків. Працюючи постійно з дітьми, робила все можливе, щоб показати всі принади туризму і краєзнавства. Демонструвала як туризм загартовує людину морально і фізично, дисциплінує, навчає переносити труднощі, допомагати ближньому та з вдячністю отримувати допомогу від інших, надає впевненості у своїх силах, оптимізму та наснаги до життя.

Тож, майстри туристської справи приєднуйтесь до нас, залиште свій слід в історії дитячого туризму і краєзнавства Кіровоградщини в музеї. Сподіваємось нам разом вдасться зібрати потужну  музейну колекцію для нащадків.

Scroll to top