Перші змагання з водного туризму у м. Кропивницький проведено!

Рейтинг користувача:  / 0
ГіршийКращий 

 

20 вересня 2020 року комунальний заклад «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» спільно з Кропивницькою федерацією спортивного туризму (голова Федерації – Олександр Горбунов) провів першість міста Кропивницький  зі спортивного туризму – водний туризм. Учасників змагань привітали президенти міської та обласної федерації спортивного туризму Олександр Горбунов та Олександр Колотуха.

Змагання такого виду туризму проводились в місті вперше.

У змаганнях взяли участь 21 команда (14 чоловічих та 7 змішаних екіпажів).

 

Серед змішаних екіпажів І та ІІ місця вибороли команади, що представляли туристський клуб «Крила мандрів» Льотної академії Національного авіаційного університету - «КМ-1» у складі Миколи Олексина та Юлії Лаврик; «КМ-5» - Анатолій Залевський та Наталія Чорногор відповідно; ІІІ місце - Бондарова Ирина та Шкуро Владислав.

 

Серед чоловічих екпажів І місце здобула команда «Адреналін» (Дмитрівська ОТГ) у складі Писанки Дмитра та Дьячкова Володимира; ІІ місце – команда «Тарасівка» з Новгородківського району у складі Скорохода Вячеслава та Волошина Володимира; ІІІ місце -  команада у складі Сільченка Ігоря та Дубового Віталія.

 

Протоколи змагань за посиланням:

Scroll to top