Юні туристи Кіровоградщини змагалися на велодистанції Чемпіонату області

Рейтинг користувача:  / 0
ГіршийКращий 

06 вересня 2020 року у Кропивницькому комунальний заклад «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» провів ІІІ Чемпіонат області з велосипедного туризму. Змагання проходили за підтримки обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» та Кропивницької міської федерації спортивного туризму. Юні туристи змагалися в особисто-командному заліку на дистанції  «Велокрос» другого класу складності (4 перешкоди), у двох вікових групах (старшій - 2003 - 2005 років народження та молодшій – 2006 - 2008 років народження).

Участь у перегонах взяли участь майже 50 юних туристів, об’єднаних у 15 команд, що представляли Великосеверинівську, Дмитрівську, Маловисківської об’єднані територіальні громади, Петрівський район  та комунальний заклад «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді».

Велокросова ділянка була прокладена теренами Парку Перемоги («Міський сад») і складалася з грунтової спецділянки, асфальтового швидкісного етапу.

За результатами змагань перемогу здобули:

Молодша група (хлопці):

1. Артем Гаврилюк (команда «Адреналін 8» Дмитрівської ОТГ, тренер Володимир Дьячков);

2. Іван Ушаков (команда «Великосеверинівська ОТГ- 2», тренер Віталій Дубовий);

3. Віталій Куценко (команда «Кропивницькі кентаври»  КЗ «КОЦТКЕУМ», тренер Максим Гуцалюк).

Молодша група (дівчата):

1. Марія Голуб’єва (команда «Великосеверинівська ОТГ-1», тренер Віталій Дубовий);

2. Христина Жабокрицька (команда «Великосеверинівська ОТГ-1», тренер Віталій Дубовий);

3.Анна Крюкова (команда «Адреналін 3» Дмитрівської ОТГ, тренер Володимир Дьячков).

Старша група (хлопці):

1. Антон Жуган (команда «Адреналін 1» Дмитрівської ОТГ, тренер Володимир Дьячков);

2. Данило Коваль (команда «Великосеверинівська ОТГ -  4», тренер Віталій Дубовий);

3. Віталій Токарчук (команда «Кропивницькі кентаври» КЗ «КОЦТКЕУМ», тренер Максим Гуцалюк).

Старша група (дівчата):

1. Надія Сокур (команда «Кропивницькі кентаври» КЗ «КОЦТКЕУМ», тренер Максим Гуцалюк);

2. Наталя Черевко (команда «Адреналін 2» Дмитрівської ОТГ, тренер Володимир Дьячков);

3. Ірина Семенчук (команда «Великосеверинівська ОТГ - 4», тренер Віталій Дубовий).

У командному заліку перемогу здобули:

Старша вікова група:

1.Команда комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» у складі Надії Сокур/Віталія Токарчука (тренер Максим Гуцалюк);

2.Команда Дмитрівської ОТГ «Адреналін 1» у складі Наталії Черевко/Антона Жугана (тренер Володимир Дьячков);

3.Команда Великосеверинівської  ОТГ у складі Ірини Семенчук/Данила Коваля (тренер Віталій Дубовий).

Молодша вікова група:

1. Команда Маловисківської ОТГ  у складі Павла Бондаренка/ Владислава Довгого (тренер Віктор Михайлович);

2. Команда Великосеверинівської  ОТГ у складі Івана Ушакова/Олександра Пухальського (тренер Віталій Дубовий);

3. Команда Дмитрівської ОТГ «Адреналін 8» у складі Артема Гаврилюка/Богдана Дудника (тренер Володимир Дьячков).

Всі переможці та призери змагань нагороджені дипломи управління освіти й науки Кіровоградської обласної державної адміністрації, дипломи центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» та цінними подарунками від партнерів змагань.

Scroll to top